KÜBRA BİRİKTİR 2017 KOLEKSİYONU


Kübra-Biriktir-2017-koleksiyonu

Kübra Biriktir koleksiyonu

2012 yılında tesettür giyim sektöründe ürünler üretmeye başlamış olan Kübra Biriktir başarılı bir şekilde ilerleyerek tesettür giyimin aranan markalarından biri haline gelmiştir.

Tesettür giyim sektöründe daha çok gençlerin seveceği kıyafetler üretmeye çalışan marka geçmiş ile günümüzü birleştirerek oldukça hoş ve kullanışlı tasarımlar ortaya çıkartmaktadır.

Son yılların modası olan Vintage ve Retro sitilini oldukça iyi bir şekilde harmanlayarak günümüz modern yaşantısına uyarlamıştır. Kübra Biriktir 2017 koleksiyonunda bu iki tarzın bir arada nasıl güzel duracağını gösteren bir koleksiyon hazırlanmıştır.

Kübra Biriktir ilkbahar/yaz koleksiyonunda kendine ilham olarak doğayı seçmiş ve doğanın renklerini kullanmayı tercih etmiş. Yazın canlı renkleri giymeyi seviyorsanız mutlaka bu koleksiyona göz atmalısınız.


Çiçekli cep detaylı etekler Kübra Biriktir’ in koleksiyonunda en çok dikkat çeken parça. Bu yazın gözdesi olan bu etekler vintage tarzını oldukça iyi yansıtmakta. Günlük yaşamda spor ayakkabı ile bu etekleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pileli bol paça pantolonlarda koleksiyonda dikkat çeken bir diğer ürün. Farklı renk seçenekleri bulunan bu ürün iş ortamında ve günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir.

Salaş ceketler ve yaka detaylı tunikler bu sene gençlerin oldukça faza tercih edeceği modellerden diyebiliriz. Hem zarif hem de şık durmaları sizi cezbedecektir. Pileli bol paça pantolonlarınız ile bu ürünleri kolaylıkla kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Bunlar dışında koleksiyonda elbise, trençkot, tunik, kap, gömlek, bluz gibi birçok farklı parça bulunmaktadır. Kübra Biriktir 2017 ilkbahar/yaz koleksiyonundan dikkat çeken parçalar ve kombin örneklerini sizler için bir araya getirdik.

Kaynak:http://www.tesetturgiyimkabini.com

Bir önceki yazımız olan FULARLI TUNİK MODELLERİ başlıklı makalemizde fularlı tunik hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.