KUAYBE GİDER 2018 KOLEKSİYONU


1x1.trans
Kuaybe-Gider-2018

Kuaybe Gider kış koleksiyonu

Tesettür giyimin en iddialı tasarımcılarından birisi olan Kuaybe Gider 2018 koleksiyonu ile muhafazakar bayanların karşısına çıktı. Bu sezonda iddialı tasarımları ile Kuaybe Gider göz dolduracak.

Kuaybe Gider 2018 koleksiyonu geçtiğimiz sezonda olduğu gibi maskülen tarzın etkilerini sürdürmüş. Bu sezonda iddialı ve birbirinden şık tasarımları ile bayanların gönlünü fethedecek.

Kuaybe-Gider-Kıs4-683x1024

Kuaybe Gider 2018 koleksiyonu içerisinde bu senenin trendi bol paça pantolonlar, ikili takımlar, asimetrik kesim tunikler, jileler ve elbiseler oldukça fazla yer almış.

Koleksiyon içerisinde özellikle maxi boy tunikler dikkat çekiyor. Tuniklerde asimetrik kesim detaylar ile farklı bir hava oluşturulmuş.

Kuaybe-Gider-Kıs2-682x1024

Koleksiyon içerisinde özellikle farklı modellerde yer alan tam boy elbiseler geçmişle günümüzün esintilerini bir arada yaşatıyor. Düz ve geometrik desenli elbiseler koleksiyonda en dikkat çeken parçalar.


Kuaybe-Gider-Kıs3-682x1024

Kuaybe gider koleksiyonu içerisinde bol paça pantolonlar tek başına kullanılabildiği gibi ikili takımlar olarak da tasarlanmış. Bunun yanında bol paça tulumlarda bu sezon tesettürlü bayanların ilgisini çekecek.

Kuaybe Gider koleksiyonu içerisinde özellikle tül detaylara sıklıkla yer verilmiş. Tül etekler veya etek uçlarına eklenen tül detaylar özellikle zıt renkler ile birlikte kullanılarak farklı bir uyum yakalanmış.

Kuaybe-Gider-Kıs1-682x1024

Kuaybe Gider koleksiyonu içerisinde dış giyim kıyafetleri de oldukça dikkat çekici. Klasik renklerin aksine bu sezonun trendi olan canlı renkler kabanlarda sıklıkla kullanılmış.

Kuaybe Gider 2018 koleksiyonu tesettürlü bayanların göz atması gereken bir koleksiyon olmuş. Maskülen tarzı benimseyen bayanlar koleksiyon içerisinde oldukça farklı alternatifleri bulabilirler.

Kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/kuaybe-gider-2018-koleksiyonu.html

Bir önceki yazımız olan TRİKO KAZAKLAR ETEKLER İLE NASIL KOMBİNLENİR? başlıklı makalemizde triko kazak kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*