Kot Gömlek Tesettür Kombin Önerileri


1x1.trans
Kot Gömlek Etek Kombini

Tesettür giyim sektöründe farklı tarzı ile bayanların ilgisini çekmeyi başaran kot gömlekler önümüzdeki günlerde sokak modasında en fazla karşılaştığımız modellerden birisi olacak. Bu yüzden de şimdiden kot gömleklerin nasıl kombinlenmesi gerektiğine dair birkaç şeyden bahsetmek gerekiyor.

Kot Gömlek ve Etek Kombini: Kot gömleklerin en fazla kombinlendiği ürün etektir. Eteklerin görsel açıdan zarif ve kullanışlı olması kot gömlek ile bir araya getirildiğinde daha da net şekilde ön plana çıkıyor. Bu noktada genel itibariyle kot gömleğin açık mavi tonlarında, eteklerin ise ya açık renk ya da koyu tonlarda olduğunu görebiliyoruz. Yani açık mavi gömleği siyah etekle de, beyaz pudra gibi eteklerle de kombinleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra biraz daha renkli giyinmek isteyenlere rengarenk eteklerin de kot gömlek kombinlerinde kullanılabileceğiniz söylemeliyiz.


Kot Gömlek ve Pantolon Kombini: Kot gömleklerin kombininde karşılaştığımız bir diğer tercih ise pantolon. Pantolonlarda genel itibariyle eteklerde gördüğümüz açık renkleri göremiyoruz. Yani daha koyu bir kot gömlek ve altına siyah pantolon en fazla tercih edilen kombin türü. Bu sayede hem sade hem de şık bir görüntü elde edilebiliyor.

Alternatif Renklerde Kot Gömlek Kombini: Kot gömleklerde ağırlıklı olarak mavi ve tonlarını görüyor olsa da bu konuda da farklı seçenekler mevcut. Alternatifler arasında en fazla kullanılan renk beyaz. Beyaz bir kot gömlek, koyu renklerde ceket ve altına da etekle kombinlendiğinde ortaya şık bir görüntü çıkabiliyor. Bir diğer seçeneğiniz ise sarı diyebiliriz. Sarı kot gömlekleri de daha çok koyu renkli eteklerle kombinleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Şal Bağlama Teknikleri başlıklı makalemizde Şal Bağlama hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*