KIŞLIK GİYİMDE SARI RENK MODASI


Kıslık-Giyimde-Sarı-Renk-Modası

Sarı renkte kışlık kıyafetler

Bu sezon kışlık giyimde iddialı renkler oldukça moda. Bu renklerden birisi de sarı. Sarı renkli kışlık kıyafetler farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Özellikle sarı renkli ceket ve gözlükler bu sezon sarı trendinin en çok görüldüğü parçalar.

Sarı renkli kıyafet modasında bu sezon ceketler karşımıza sıklıkla çıkıyor. Sarı renkli ceketler özellikle genç bayanların tercih ettiği modellerden birisi. Ceketlerde sade modeller olduğu gibi; işlemeli, fermuar veya pul detaylı modeller oldukça fazla yer almakta. Bunun yanında bu şekilde sarı camlı gözlüklerde bu sezon tasarımcıların en çok kullandığı parçalar.

Sarı renk modası hakkında bilgi verirken dış giyim kıyafetlerden devam edelim. Kabanlarda da bu sezon dikkat çeken renklerden olan sarı oldukça moda. Sarı renkli kabanlarda bu şekilde diz altı boylar olduğu gibi daha uzun bilek boyuna kadar olan kabanlarda bulunmakta.


Sarı renk modası kıyafetlerde kullanılırken sarının açık koyu bütün renk tonları kullanılmış diyebiliriz. Bu şekilde ikili takımlar bu sezon oldukça moda. Burada olduğu gibi takımınızı sarı renkten seçebilirsiniz. Sarı rengin en çok tamamlandığı renklerden birisi de siyah oluyor. Bayanlar sarı kıyafetlerini siyah ayakkabı, çanta, kazak ve diğer siyah ürünler ile tamamlamayı seviyor.

İşte sarının bir diğer tonu da burada olduğu gibi yine ikili bir takım halinde kullanılmış. Bol paça pantolon üzerine seçilen ceket içerisine eklenen renkler ile güzel bir uyum yakalamış.

Sarı renk modası tabii ki ayakkabı ve çantalarda da oldukça fazla kullanılmış. Her zaman dikkat çekmeyi seven ve tarzını yansıtmak isteyen bayanlar bu şekilde sarı ayakkabı ve çantalar ile kombinlerini tamamlayabilir.

kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/foto/moda/sari-romantizmin-rengi-pembeyi-solladi_43041/3

Bir önceki yazımız olan BU KIŞIN RENGİ OLAN YEŞİL RENKTE KIYAFET ÖNERİLERİ başlıklı makalemizde yeşil kıyafet önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.