Kış Sezonu Aker Kaban Modelleri


Kuşaklı Keçe Aker Kaban Modeli
Kuşaklı Keçe Aker Kaban Modeli

Tesettürlü bayanların kış döneminde belki de en fazla ihtiyaç duyduğu ürün olarak kabanları ön plana çıkartmak yanlış olmayacaktır. Soğuk havadan sizi koruyacak, aynı zamanda da şık bir görüntü kazandıracak olan kabanları seçeceğiniz yeri de iyi belirlemek gerekiyor. Bu konuda size tavsiyemiz ise Aker olacak.

Siyah Aker Kaban Modelleri: Fazla ön plana çıkmak istemeyen, sadeliği ve sakinliği seçenler için siyah renkli kabanlar ilk tercih olacaktır. Aker’in kalitesini gözler önüne seren siyah renkli ürünlerde özellikle kapitone ürünleri tavsiye edebiliriz. Kapitone ürünleri daha spor bir havaya sahip olduğunu ve bu yüzden de günlük yaşam için ideal bir tercih olacağını belirtmekte fayda var.

Sıfır Yaka Aker Kaban Modelleri: Son yıllarda sıfır yaka detayı çok tercih ediliyor. Görsel anlamda farklı bir havaya bürünmenizi sağlayan bu detayı Aker’in modellerinde de sıklıkla görebiliyoruz. Sıfır yaka detayının kullanıldığı modellerde pudra ve kırmızı renkler dikkatleri çekerken sade bir görüntü için pudrayı, iddialı olabilmek için ise kırmızı seçmenizde fayda var.

Sivri Yaka Aker Kaban Modelleri: Gelelim işin biraz daha gösteriş kısmına. Daha doğru sade bir şıklıktan söz etmek istiyoruz. Sivri yaka detaylı modeller hem günlük yaşam hem de çalışan bayanlar için ideal bir tercih diyebiliriz. Abartısız bir şıklığın ön plana çıktığı bu modelleri çok seveceğinizden de eminiz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.