KIRMIZI KIYAFETLER İÇİN TESETTÜR KOMBİN ÖNERİLERİ


Kırmızı-Kıyafet-Tesettur-Kombini

Kırmızı kıyafetler en güzel nasıl kombinlenir?

Kırmızı en çok sevilen ve en çok kullanılan renklerden birisidir. Hemen hemen her sezonda, kendine mutlaka yer bulan kırmızı renkteki kıyafetleri nasıl kombinleyebilirsiniz? Bugün kırmızı kıyafet tesettür kombin önerilerini sizlere sunmak istiyorum.

Kırmızı kıyafet kombin önerileri içerisinde size sunacağım ilk tesettür kombin önerisi bu kırmızı etekle yapılmış olan kombin. Kırmızı etek üzerine yine bu senenin trendi olan kazak kullanılmış. Kazak üzerindeki desenler çok şık duruyor ve kazağın içerisindeki renkler ile etek çok uyumlu olmuş. Bu şekilde gri şal ve kaban ile kıyafetler tamamlanarak güzel bir kombin yapılmış. Ayakkabı olarak ise yine kırmızı bilekten bağlamalı ince topuklu bir ayakkabı tercih edilmiş.

Kırmızı etek ile kombinlenebilecek bir diğer parça ise bu şekilde bir deri ceket ve deri detaylı bottie ayakkabılardır. Hafta sonu arkadaşlarınız ile buluşacağınız zaman bu şık kombini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanacağınız aksesuarlarda kıyafetinizi tamamlayınca güzel bir kombin yapabilirsiniz.

Bu senenin en çok dikkat çeken trendlerinden birisi olan ekose desenlerin kullanıldığı bu etek tarzınızı tam anlamı ile yansıtmanızı sağlayacaktır. Genç tesettürlü bayanlar bu tesettür kombin ile hafta sonu gezmelerine veya okula rahatlıkla gidebilirler.

Deri farklı kıyafetlerde karşımıza çıktığı için mutlaka kendine farklı kombinlerde yer buluyor. Burada da yine deri siyah bir etek ile kırmızı kazak muhteşem bir uyum oluşturmuş. Kullanılan aksesuarlar, bot ve çanta uyumu ile spor ve şık bir görünüm oluşturulmuş.

kaynak: pinterest.com

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.