KIRMIZI AYAKKABI TRENDİ


1x1.trans
Kırmızı-Ayakkabı-Trendi

Farklı modellerdeki kırmızı ayakkabı trendleri

Geçtiğimiz sezon biliyorsunuz beyaz ayakkabılar oldukça modaydı. Kış aylarında beyaz fazla tercih edilmese de beyaz; botlarda, çizmelerde, topuklu ayakkabılarda oldukça fazla karşımıza çıktı. Şimdi ise ayakkabılarda trend kırmızı renk.

Kırmızı renkli ayakkabı modasını 2018 yılında oldukça fazla göreceğiz. Daha çok kıyafetlerde karşımıza çıkan kırmızı ayakkabı tasarımları ile her zevkten bayanın giyim tarzına hitap edecek şekilde duruyor.

kırmızı-ayakkabı-trendi1

 

Kırmızı ayakkabı modellerine baktığımız zaman çeşitlilik oldukça fazla, Spor ayakkabı, topuklu ayakkabı, bot, bottie ve çizmelerde kırmızı renk oldukça fazla karşımıza çıkacak.

Ayakkabıları incelediğimiz zaman ise bu sezonun trendi olan çorap botlarda kırmızının oldukça ilgi çekici durduğunu görüyoruz. Kış aylarında yapacağınız kombinler için bu tarz kırmızı bir bot tercih edebilirsiniz.

kırmızı-ayakkabı-trendi2

Deri detayların yer aldığı ayakkabı modellerinde ise yine kırmızıyı oldukça fazla görüyoruz. Deri detaylar üzerine eklenen küçük metal aksesuarlar veya fermuar detaylar ile de ayakkabılar daha hareketli bir görünüme kavuşmuş.


kırmızı-ayakkabı-trendi3

Kış aylarında bayanların vazgeçilmez ayakkabılarından olan çizmelerde de yine kırmızı renk ön planda tutulmuş. Farklı şekillerde tasarlanan çizmelerde kırmızı rengin kullanılması çizmeleri daha da dikkat çekici bir hale getirmiş.

Kombineleriniz içerisinde kullandığınız bu kırmızı ayakkabıları daha sade renklerdeki kıyafetler ile tamamlayıp bütün dikkatleri ayakkabılarınıza çekebilirsiniz.

kırmızı-ayakkabı-trendi5

Kırmızı ruj ve yine ayakkabınıza uygun renkte bir çanta da kombinlerinizin gösterişli olmasını sağlayacaktır. Günlük yaşamda ise spor kombinlerinizde yine spor kırmızı renkte bir ayakkabı tercih ederek hareketli bir kombin oluşturabilirsiniz.

k

kaynak: www.buseterim.com.tr/trendler/trend-alarmi-kirmizi-ayakkabilar/3890

Bir önceki yazımız olan 2018'DE KARŞIMIZA ÇIKACAK OLAN 4 TREND başlıklı makalemizde 2018 trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*