KİMONO MODELLERİ


Kimono-Modelleri

Farklı kimono modelleri

Son birkaç yıldır kimonolar oldukça fazla kullanılmakta. Bayanların dikkatini  çeken bu kıyafet yazın sıcak günlerinde serin tutması nedeniyle tercih edilmekte. Ünlü markalarda koleksiyonlarında mutlaka kimonalara yer vermekte.

Yazın trendleri bir bir ortaya çıkarken kimono modellerinde de bu trendlerin yer aldığını görmekteyiz. Bu sene çiçek desenlerin ve çizgili desenlerin ön planda olduğunu biliyoruz. Birçok kıyafette kullanılan bu detaylara kimonolarda da yer verilmiş.

Özellikle bu senenin modası olan kıyafet, çanta, ayakkabı gibi farklı alanlarda gördüğümüz püsküllere kimonolarda da farklı uzunluklarla kullanılmış.

Kimono modellerinde dikkat çeken bir diğer detay ise dantellerin kullanılmış olması. Dantel detaylara kimononun kol kısımlarında ve uç kısımlarında yer verilmiş. Bu şekilde daha hoş bir görüntü oluşmuş.

Bunun yanı sıra kimono modellerinde yaza uygun bütün renk tonları kullanılmış diyebiliriz. Açıklı koyulu bütün renklerde üretilen kimonolar da bu sene sadelikten çok renk detayları fazla olan modeller dikkat çekmekte.

Kimono modellerinde farklı kullanımlar için boy olarak çeşitlilik sunulmuş. Kimi modeller fazla uzun kimi modellerde kısa tutulmuş. Bu şekilde tesettürlü bayanlarında rahatlıkla kullanmaları sağlanmış diyebiliriz.

Kimonoları yazın bir tişört üzerine rahatlıkla giyip bir jean ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde günlük yaşam için güzel bir kombin yapabilirsiniz.

Bazı kimono modelleri daha şık tutulmuş bu modelleri ise iş ortamında veya bir davete katılırken kullanabilirisiniz.

Sizin için seçtiğimiz farklı kimono modelleri ise şunlar.

kaynak:https://tr.pinterest.com/

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.