Kemal Aydın Yeni Sezon Koleksiyonu


1x1.trans

Süet-Yelek-Tunik-Kombin-Camelkrem-680x1024
Kemal Aydın Süet Yelek Tunik Kombin Camelkrem

Kemal Aydın Yeni Sezon Koleksiyonlarından hırka, yelek ve tesettür elbise modelleri oldukça güzel ve renkleri ile bu yılın çok canlı renklerini kullanarak beğenilere sunulmuştur. Süet yelek camel rengi ile tunik ile oluşan kombin oldukça güzel görünmektedir.Yeleklerin diğer modelleri de kullanıcıların beğenisini  çekecek şekilde tasarlanmıştır. Süet yelekte haki ve siyahın oldukça güzel kombini birbiri ile uyumu kendini göstermektedir.Kemal Aydın Yeni Sezon Koleksiyonu bu yıl vitrinlerde oldukça kendinden söz ettirecek şekilde tasarımlarını hazırlamıştır. Yeleklerin tasarımları bu yılki diğer markalardan farkını kendisini hissettiriyor. İkili takımlarda renkleri ile kadınların gözdesi olacak şekilde tasarlanılarak beğenilere sunulmuştur.


 

 

Bir önceki yazımız olan Chamay 2015 Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Abiye Modelleri, En güzel Abiye Modelleri ve Yeni Sezon Abiye Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*