Kemal Aydın Pardesü Modelleri


Siyah İşlemeli Kemal Aydın Pardesü Modelleri
Siyah İşlemeli Kemal Aydın Pardesü Modelleri

Tesettürlü bayanların vazgeçemediği modellerden birisi olan pardesülerde bu sezon Kemal Aydın ön plana çıkmayı başaracak gibi görünüyor. Bu sezon için hazırlanan koleksiyon içerisinde şıklığın ön plana çıkartıldığı modellerle dikkatleri çekmeyi başaran Kemal Aydın, ilerleyen günlerde sokak modasına etki edecek gibi görünüyor.

Hakim Yaka Kemal Aydın Pardesü: Kemal Aydın’ın pardesü modelleri içerisinde en fazla beğeni toplayan ürün grubu hakim yaka ürünler diyebiliriz. Hakim yaka detayının pardesüye kattığı farklı bir hava var ve böylelikle cidden şık bir görüntü elde edilebiliyor. Hakim yakalı ürünlerde ağırlıklı olarak koyu renkleri tercih eden Kemal Aydın böylece çok daha şık bir görüntü elde edilmesini sağlamış.

Beyaz Kemal Aydın Pardesü: Saflığı ve temizliği simgeleyen beyaz tesettür giyim mantığına da son derece uygun bir renk. Pardesülerde de sıklıkla kullanılan beyaz, Kemal Aydın’ın koleksiyonunda da kendine yer bulmuş durumda. Sade bir yapıya sahip olan bu modeller dikkat çekmeden şık olabilmek isteyenler için ilk tercihlerden birisi olacaktır.

Siyah Kemal Aydın Pardesü: Kemal Aydın’ın modelleri içerisinde yer alan siyah ürünler, görsel manada size gerçekten de başarılı sonuçlar sunuyor. Siyah ürünlerde fermuar detayının kullanılıyor olması, altın rengi fermuar sayesinde daha zarif bir görüntüye büründürülen modeller isterseniz günlük yaşamda isterseniz de gece davetlerinde kullanılabilir.

Yeşil Kemal Aydın Pardesü: Bu sezonun trend renklerinden birisi olması beklenen yeşili çok başarılı bir şekilde kullanan Kemal Aydın, kaliteli modelleri sayesinde dikkatleri çekecek diyebiliriz. Yeşilin iki farklı tonunu kullanan marka, özellikle su yeşili modelleriyle sokak modasına da etki edecek.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.