Kayra Yeni Sezon Ceket Modelleri


1x1.trans

Mini-Ekose-Deri-Detaylı-Ceket1-787x1024
Mini Ekose Deri Detaylı Ceket

Tesettürlü bayanların son dönem yaptığı kombinlere göz gezdirdiğimizde ceketler sıklıkla karşımıza çıkıyor. Söz konusu tesettür ceketler olduğunda da akla ilk olarak gelen isimlerden birisi kuşkusuz Kayra oluyor. Birbirinden şık modellerle karşımıza çıkan Kayra, bu sene ceketler konusunda trendleri belirleyecek gibi görünüyor.


Kayra yeni sezon ceket modelleri geniş bir ürün çeşitliliğine sahip ve hemen her tarzda ürünü bulmak son derece kolay. Şu sıralar en fazla tercih edilen modellere göz gezdirdiğimizde karşımıza ilk olarak kısa, deri detaylı ekose ceketler çıkıyor. Resmi bir görünüme sahip olan model özellikle çalışan bayanların kombinlerinde çok önemli bir yer tutacaktır diye düşünüyoruz. Koyu tonlardaki model mevsimin gerekliliklerini de yerine getirmenizi sağlıyor. Bunun yanı sıra biraz daha cüretkar bir ürün arayanlar için de file detaylı ceketleri önerebiliriz. Hem iş hayatında hem de gündelik yaşamda tercih edilebilecek file detaylı modeller de ilk tercih olarak bordo renge yönelmekte fayda var.

Kayra yeni sezon ceket modelleri içerisinde yer alan uzun ürünlerin de her geçen gün daha fazla tercih edildiğine şahit oluyoruz. Form itibariyle ceketin uzun oluşu çok daha derli toplu bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Özellikle de çizgili ve kırçıllı modelleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Söz konusu modeller ile kombinlerinizi tamamladığınızda tahmin edemeyeceğiniz kadar şık bir görüntü elde edebileceksiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Muslima Wear Şal Modelleri başlıklı makalemizde Muslima Wear, Tesettür Şal Modelleri ve Yeni Sezon Şal Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*