KAYRA GİYİM 2017 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU


2017-Kayra-Giyim-ilkbahar-yaz-koleksiyonu

Kayra Giyim’ in koleksiyonunda dikkat çeken parçalar

Tesettür giyinin önde gelen markalarından biri olan ve her sezon tesettürlü bayanların büyük bir merakla beklediği Kayra Giyim, 2017 ilkbahar/yaz sezonu ürünlerini bayanların beğenisine sundu. İşte yeni sezonun dikkat çeken parçalarından bazıları ise şunlar.

Kayra Giyim 2017 ilkbahar/yaz kıyafetlerinde rahatlığı ön planda tutmuş ama şıklığı da elden bırakmamış. Elbiselerde son zamanların modası olan Vintage esintileri kullanılarak özgün bir hava yaratılmaya çalışılmış.

Kayra Giyim bu seneki koleksiyonunda senenin trendi olan nakış ve işlemleri kıyafetlerde kullanmayı ihmal etmemiş. Oldukça havalı bir görüntü oluşturan bu işlemeler kıyafetlere farklı bir hava katmış.

Son yıllarda oldukça moda olan ve bayanların kullanmaktan zevk aldığı ferraceler farklı renk tonları ve dikkat çeken kesimleri ile sizlerin beğenisine sunulmuş. Yazın sıcak günlerinde sizi sıkmayacak olan oldukça hafif kumaşlardan yapılan bu ferraceler günlük yaşam için oldukça uygun.

Tesettürlü bayanlar için yazın vazgeçilmez parçası tabii ki eteklerdir. Sıcak yaz günlerinde rahat edeceğiniz ve günlük yaşamda kullanabileceğiniz eteklerde bu senenin modası piliseler oldukça fazla kullanılmış. Bu sene renkleri ile dikkat çeken bir diğer kıyafet ise pantolon etekler olacak.

Kayra giyim trençkotlarda da farkını ortaya koymak istemiş. Bu amaçla da yaka ve kol detaylarına eklenen küçük renkli çizgiler ile farklı bir görüntü oluşturulmuş.

Tabii ki yazın tesettürlü bayanların vazgeçilmezi olan tunik ve yeleklerde unutulmamış. Asimetrik kesimleri ve renkleri ile dikkat çeken yelek ve tunikler bu sene Kayra Giyim’in iddialı olduğu diğer parçalar.

Kayra Giyim bu sene daha çok orta yaş tesettürlü bayanları kullandığı takım kıyafetlerde nakış ve işlemeleri kullanarak oldukça zarif ve şık bir görüntü oluşturmuş. Bunun dışında bütün kıyafetlerin bir uyum içerisinde olmasını sağlamış ve bayanlara kolayca takım yapma imkânı sunmuş.

Yaz alışverişine çıkacaksanız eğer mutlaka Kayra Giyim’ in 2017 ilkbahar/yaz koleksiyonuna da bakmayı ihmal etmeyin.

kaynak:http://www.yesiltopuklar.com/

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.