KAYRA 2018 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONU


Kayra-2018-Koleksiyonu

Kayra 2018 koleksiyonu

Tesettür giyimin en çok sevilen ve merakla kıyafetleri beklenen markalarından olan Kayra 2018 koleksiyonu görücüye çıktı. İşte sizin için bu sene Kayra’nın koleksiyonundan dikkat çeken parçaları bir araya getirdik.

Kayra 2018 koleksiyonu içerisinde en çok dikkat çeken parçalardan birsi bu tunik modeli. Diz altına uzanan boyu ve bol kesimi ile birlikte çok şık bir model oluşturulmuş. Tunik üzerine eklenen payetler ve yıldız armalar ile tuniğe hareket katılmış. Kumaş olarak ise kota benzeyen bir kumaş kullanılmış.

Bunlar dışında Kayra 2018 koleksiyonu içerisinde salaş tuniklere oldukça fazla yer verilmiş. Geniş kesim salaş tunikler kollara ve etek kısmına eklenen fırfırlar ile hareketlendirilmiş.

Kayra 2018 koleksiyonu parçalarında dikkat çeken bir diğer kıyafet ise bu şekilde oluşturulan ikili takımlar.  Koyu renklerin ağırlıklı olduğu bu takımlarda daha çok spor ve şık bir görünüm oluşturulmaya çalışılmış. Bu sezon yine rahatlığın ön planda olduğu bir koleksiyon oluşturulmuş.

Biliyorsunuz yazında bu şekilde pötikare kumaşlar oldukça modaydı. Anlaşılan bu kışta pötikare kumaşların yükselişi devam edecek. Kayra 2018 koleksiyonu içerisinde özellikle gençlerin çok seveceği bu kumaş eteklere oldukça fazla yer verilmiş. Kumaşlar üzerine eklenen küçük detaylar ile de etekler dahada havalı durmuş. Özellikle sonbaharda bu etekleri spor ayakkabılar ile tamamlayarak kullanabilirsiniz.

Kayra 2018 koleksiyonunda dikkat çeken bir diğer parça ise küçük detaylar ve büzgüler ile hareketlendirilmiş. Özellikle gençlerin dikkatini çekecek olan bu yelek modeli mevsim geçişleri için iyi bir alternatif olabilir.

Kayra 2018 koleksiyonu içerisinde çalışan bayanları da unutmamış diyebiliriz. Bu şekilde hazırlanan klasik gömlek ve pantolonlar kış aylarında kullanabileceğiniz oldukça şık ofis kombinleri olacaktır.

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/kayra-2018-sonbaharkis-koleksiyonu

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.