KAYRA 2018 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU


Kayra-2018-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu

Kayra ilkbahar yaz koleksiyonu ile değişimi yakalayın

Ünlü tesettür giyim markalarından birisi olan Kayra 2018 ilkbahar yaz koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Değişim ruhunu yansıtan koleksiyon bu sezon tesettür giyimin en iddialı tasarımlarından olacak.

Kayra, Güney Afrika’nın atmosferinden ilham alarak koleksiyonlarında doğayı ve canlılığı yansıtmaya çalışmış. Koleksiyon içerisindeki parçalar bayanların feminen duruşunu en iyi şekilde yansıtacak gibi duruyor.

Kayra 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu içerisinde daha çok günlük yaşamada kullanılabilecek kıyafetlere yer vermiş. Rahatlığın ön olanda olduğu ama şıklığında her daim yansıtılacağı bir koleksiyon oluşturmuş.

Canlı ve dinamik renklerin birbiriyle yakaladığı uyum bayanların yaz aylarında kendilerini daha ferah ve eğlenceli hissetmelerini sağlayacak.

Koleksiyon içerisinde rahatlık ön planda tutulduğu için giyin çık kaplar ve gömlekler oldukça fazla kullanılmış. Muhafazakar bayanların yaz aylarında en çok kullanmayı sevdiği kloş etekler yeni formları ile koleksiyonda yerini almış.

Koleksiyon içerisinde bohem tarzını yansıtan detaylarda gözden kaçmıyor. Özellikle bol paça denim pantolonlar ile, kot tuniklerde bohem modası en iyi şekilde yansıtılmış. Koleksiyonda yer alan parçalarda etkin detaylar ve işleme detayları oldukça fazla yer almakta.

Kayra’nın koleksiyonunda dikkat çeken bir diğer detay ise yaz aylarına uygun olan doğal liflerden dokunarak elde edilmiş kumaşların koleksiyon içerisinde yer alan parçalarda kullanılması.

Kayra 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu içerisinde bulunan parçaları tamamlayacak olan eşarp, çanta ve şal seçenekleri de yer alıyor.

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/kayra-2018-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-ile-degisim-ruhu.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.