Kayra 2015 Bluz Modelleri


Şifon Çapraz Kesim Kayra 2015 Bluz Modelleri
Şifon Çapraz Kesim Kayra 2015 Bluz Modelleri

Fiyonklu Beyaz Kayra 2015 Bluz Modelleri
Fiyonklu Beyaz Kayra 2015 Bluz Modelleri

    Son dönemin en trend markalarından birisi olan Kayra, bu seneye damga vurmaya hazırlanıyor. Birbirinden şık ve kaliteli modeller ile karşımıza çıkan marka, özellikle bluzlarıyla dikkat çekiyor. Kalite konusunda kendini ispat etmeyi başarmış bir isim olan Kayra’nın aynı başarıyı bluzlarında da gösterebiliyor olması bizler için sevindirici bir durum. Sonuç itibariyle birçoğumuz kombinlerinde bluzlara sıklıkla yer veriyor. Hal böyle olunca da Kayra gibi bir markanın bizlere sunmuş olduğu bluzların önemi daha da artıyor diyebiliriz. 2015 senesi için tasarlanmış olan bluzların görsellik noktasında çok iddialı olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz.

Kayra 2015 bluz modelleri bizlere gerçektende zarif ve şık ürünler sunuyor. İlk olarak fiyonk detayları ile dikkat çeken ekru rekli bluzlardan söz etmek gerekiyor. Daha çok çalışan hanımların işine yarayacak tarzda bir ürün olan fiyonklu bluzlara mutlaka göz gezdirmekte fayda var. Bunun yanı sıra gene açık renkli bir ürün arayanlar için püskül detaylı ekru bluzları önerebiliriz. Püskül detaylarının kombininize çok hoş bir hava katacağına eminiz.

 Kayra 2015 bluz modelleri güpürlü ürünleri de bolca bulabileceğiniz bir koleksiyon. Ekru üzerine siyah güpür detayları bulunan modelin görüntü itibariyle çok zarif bir ürün olduğunu söylememiz gerekiyor. Bunun yanı sıra Kayra koleksiyonundaki en dikkat çekici ürünlerden biriside soyut çizgili ürünler. Eğer ki kombininize biraz olsun farklılık katmak istiyorsanız sözünü ettiğimiz ürünü denemelisiniz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.