KAĞIT TABAKTAN BALIK NEMO OYUNCAĞI


kagit-tabaktan-oyuncak-balik-564x415
kagit-tabaktan-oyuncak-balik

Kağıt tabakla oyuncak balık yapımı

Bugün çocuklarınız için güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşmak istedim arkadaşlar. Biraz da onlara çalışalım öyle değil mi? bu güzel çalışmayı plastik tabak veya kağıt tabak malzemesi kullanarak yapacaksınız. Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan çalışma da malzemeler şöyle ;

  • Kağıt veya plastik tabak.
  • Makas.
  • Renkli el işi kağıdı.
  • Yapıştırıcı.
  • Boya.

Malzemeler her evde genelde bulunur. Yoksa bile hemen alabilirsiniz. Çocuklarınızla bu güzel çalışmayı yapabilir ve onları da mutlu edebilirsiniz. Kağıt tabaktan oyuncak balık yaparak onların odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Tesettürlü bir bayansanız bu güzel çalışmayı çocuklarınızı mutlu etmek için hemen yapabilirsiniz. Sitemizde genelde tesettür üzerine konular yer alıyor. Kıyafetler ve modeller ama bu gün değişiklik olsun dedik ve çocuklara yönelik bu oyuncak modeli yapımını paylaşalım dedik.


Yine önümüzdeki günlerde değişik güzel aktiviteler ve evimizi güzelleştirecek fikirleri bulup araştırıp, sizlerin önüne getirmeyi planlıyoruz. Kağıttan oyuncak balık yapıp çocuklara oyuncak yapabilir ve onlara masrafsız güzel oyuncaklar hazırlamış olursunuz.

Bu sayede ev ekonomisine de katkıda bulunmuş olursunuz. Her aile çocuğuna pahalı satılan oyuncakları almak ister. Bazen gücü yeter alır. Ama bazen de alamayabilir. Bu yüzden bu konuya yönelik bu çalışmayı paylaşmak istedim. Kolay gelsin arkadaşlar.

kagit-tabaktan-oyuncak-balik
kagit-tabaktan-oyuncak-balik

Bir önceki yazımız olan TESETTÜR KIYAFET KOMBİN ÖNERİSİ başlıklı makalemizde tesettür kıyafet kombin, tesettür kıyafet önerisi ve tesettür kombin şıklığı hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*