KADİFE ELBİSE MODELLERİ


Tesettür-Kadife-Elbise-Modeller

Kadife elbise modellerine göz atmadan elbise almayın

Kadife kumaş bu sezon birçok kıyafette karşımıza çıkıyor. Özellikle ikili takımlar ve elbiseler bu sezon kadife kumaşın en çok kullanıldığı kıyafetler. Bugün sizle için kadife kumaş ile yapılmış farklı elbise modellerini sizlere göstermek istiyorum.

Tesettür giyimde gündüz şıklığını yakalamak için kullanabileceğiniz en güzel kıyafetlerden birisi bu düz kadife elbise modeli. Kumaşların bu şekilde ezilmiş formda kullanılması elbiseyi şık ve günlük yaşama uygun bir hale getirilmiş.Yine bu sezon genç tesettürlü bayanların en çok kullanacağı modellerden birisi de bu şekilde kat katlı olan kadife elbise modelleri olacak. 

Kadife elbise modelleri içerisinde gündüz şıklığını yakalamanız için tercih edebileceğiniz bir diğer model ise bu şekilde önden düğmeli olan kadife elbiseler. Böyle koyu renklerde elbise gerçekten çok şık duruyor. Topuklu ayakkabılarınız ile kombinleyerek rahatlıkla gündüzleri kullanabilirsiniz.

Kadife elbise modelleri ile gece katılacağınız davetlerde de şık olmak istiyorsanız eğer bu şekilde boydan pileli modelleri tercih edebilirsiniz. Uygun bir şal ve topuklu ayakkabı ile tamamladığınızda ise gece davetleri için şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Gece katılacağınız davetlerde kullanabileceğiniz bir diğer kadife elbise modeli ise bu şekilde işlemeli elbiseler olacak. Düz elbisenin yaka ve kol kısımlarına eklenen bu işlemeli detaylar elbiseyi şık bir hale getirmiş. Bunun yanı sıra küçük taşlar ile hareketlendirilmiş elbiseleri de gece davetlerinde kullanabilirsiniz.

kaynak: www.yesiltopuklar.com/kadife-elbiselerle-sezona-cok-sesli-bir-giris.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.