KADİFE ABİYE MODELLERİ


Kadife-Abiye-Modelleri

Kadife kumaştan yapılmış farklı abiye modelleri

Kadife kumaşlar bu kış farklı kıyafetlerde karşımıza çıktı. Bugün sizler için kadife kumaştan yapılmış farklı abiye modellerini incelemek istiyorum.

Kadife abiye modelleri içerisinde işlemelerin olduğu, pelerinli, sade ve küçük detayların eklendiği farklı modeller yer almakta. Yani her zevke ve her vücut tipine hitap eden kadife abiye modelleri bulmanız mümkün.

Pelerinler bu sezon abiyelerde oldukça fazla karşımıza çıkacak. Kadife abiye modellerinde de pelerinlerin kullanıldığını görüyoruz. Pelerinlerde kısa modeller olduğu gibi burada yer alan görseldeki gibi farklı pelerin modelleri de bulunmakta.

Kadife kumaşlar üzerine yapılan işlemler kumaşı daha şık bir hale getiriyor. Özellikle yapılan işlemelerde altın sarısı ipler kullanılarak gösterişli bir görünüm oluşturuluyor. Bu şekilde işlemelerin olduğu bir kadife abiye modeli tercih edebilirsiniz. Bazı abiyelerde işlemeler sadece ön kısma eklenmiş bazılarında ise kollara da işlemeler eklenerek daha şık bir görünüm oluşturulmuş.

Daha sade ama şık bir kadife abiye modeli istiyorsanız eğer bu şekilde düz ve kendinden pileli olan kumaşlardan yapılmış abiyeleri tercih edebilirsiniz. Bu abiyeleri şık bir ayakkabı ve şal ile tamamlayarak özel davetlerde kullanabilirsiniz.

Kadife abiyeler aslında kumaş itibariyle zaten şık duran bir elbise. Siz düz bir kadife elbiseyi kullanacağınız ayakkabı, şal, çanta ve aksesuarlar ile daha şık bir hale getirip özel günlerde kullanabilirsiniz.

kaynak: https://tr.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.