İPEKYOL 2018-2019 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU


İpekyol-2018-2019-Sonbahar-Kis-Koleksiyonu

İpekyol sonbahar kış koleksiyonu

Ünlü giyim markalarından birisi olan İpekyol 2018-2019 Sonbahar kış koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Yeni sezona oldukça iddialı bir giriş yapan İpekyol bu kışta adından sıkça söz ettirecek diyebiliriz.

İpekyol sonbahar kış koleksiyonu içerisinde her yaşa ve her zevke hitap eden kıyafetler var diyebiliriz.  Floral ve geometrik desenlerin kıyafetlerde oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz. Yani bu sezonda da geometrik çizgilerin farklı şekillerini göreceğiz.

Sonbaharın ve kışın etkisini kıyafetlere yansıtan İpekyol eşarp ve şallarda da sonbahar ve kışın etkisini iyi bir şekilde yansıtmış diyebiliriz. Hazırlanan koleksiyon hem günlük yaşama hitap ediyor hem ofis ortamında rahatlıkla kullanılabilecek bir koleksiyon hem de özel davetlere katılırken kullanılacak parçaları içeriyor. Bu yönü ile de İpekyol 2018 2019 sonbahar kış koleksiyonu mutlaka göz atılması gereken koleksiyonlardan birisi.

İpekyol koleksiyonunda en dikkat çeken çizgili tasarımlar olsa da çiçek desenleri de görmemiz mümkün. Özellikle trikolar üzerinde yer alan çizgile ve çiçek desenler soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak.

Bu yıl sıklıkla göreceğimiz ikili takımlar İpekyol sonbahar kış koleksiyonu içerisinde sıklıkla yer almış. Şık ve rahat tasarımları ile dikkat çeken ikili takımlar ofis ortamında kurtarıcı parçalar olacak.

İpekyol koleksiyonu içerisinde dikkat çeken bir diğer parça ise bu sezona damga vuracak olan yağmurluk modelleri. Yağmurluk modelleri spor giyinmeyi seven bayanlar için iyi bir kombin imkanı sunuyor.

Koleksiyon içerisinde kıyafetlerin yanı sıra aksesuarlar ve ayakkabılarda dikkat çeken parçalar. Parıltılı küpeler, yüksek topuklu ayakkabılar bu yıl bayanların gözde aksesuarları olacak.

kaynak: http://www.yasemin.com/moda/haber/2708567-ipekyol-2018-2019-sonbahar-kis-koleksiyonunu-yayinladi

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.