İPEKYOL 2018-2019 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONU


İpekyol-2018-2019-Sonbahar-Kis-Koleksiyonu

İpekyol sonbahar-kış koleksiyonu

Ünlü giyim markalarından birisi olan İpekyol yeni sezon koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. İpekyol 2018- 2019 sonbahar kış koleksiyonu geometrik desenlerin, floral etkinin ve sıcak renklerin yer aldığı feminen duruşu yansıtan bir koleksiyon olmuş.

Plise son zamanlarda eteklerde ve elbiselerde sıklıkla kullanılıyor. Özellikle geçiş mevsimi olan sonbaharda kullanılacak birçok parça da pliseleri görmemiz mümkün.

İpekyol sonbahar-kış koleksiyonu içerisinde ceket, triko ve bluz üçlüsü bayanların oldukça fazla dikkatini çekecek. Günlük yaşam için oldukça ideal olan bu parçalar iş ortamında da sizlere farklı bir şıklık katacak.

Ekose bu yıl yine çok moda. İpekyol da yeni sezon koleksiyonu içerisinde ekose desenlere sıklıkla yer vermiş. Pantolonlarda, kabanlarda, ceketlerde, eteklerde ve üst giyim kıyafetleri içerisinde ekose desenler sıklıkla karşımıza çıkıyor.

İpekyol sonbahar kış koleksiyonu içerisinde, bu yılın bir diğer trendi olan ikili takımlara da yer vermiş. Pantolon-ceket takımlarında kuş gözü kemerler aksesuar olarak kullanılırken, ceket ve etek takımlarında daha sade bir görünüm tercih edilmiş.

İpekyol 2018-2019 koleksiyonu içerisinde yer alan palto, ceket ve trenckot gibi dış giyim kıyafetlerinde bel bölgesine dikkatleri çekmek için kemerler kullanılmış.

Elbise ve bluz koleksiyonu da oldukça dikkat çekici. Burada karşımıza dantel, payet, işleme gibi detaylar çıkıyor. Yeni sezon koleksiyonu içerisinde haki, yeşil, ekru, turuncu, konyak rengi, gizemli kırmızı gibi renklerin yanı sıra vazgeçilmez renklerden olan siyah ve beyaz sıklıkla tercih edilmiş.

yazının alındığı kaynak: http://mahmure.hurriyet.com.tr/moda/defileler/ipekyol-sonbahar-kis-2018-2019-koleksiyonu_1119699

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.