İpekevi 2015 2016 Sonbahar Kış Şal Koleksiyonu


İpekevi 201516 Sonbahar Kış Şal Koleksiyonu Kapak

İpekevi 201516 Sonbahar Kış Şal Koleksiyonu
İpekevi 201516 Sonbahar Kış Şal Koleksiyonu

 

İpekevi 2015/16 Sonbahar Kış Şal Koleksiyonu her gün farklı bir renkle farklı bir tarz oluşturmak isteyen bayanlar Kumaşın ipekle buluşmasından çok nadide modeller ortaya çıkmaktadır. İpekevi 2015/16 Sonbahar Kış Şal Koleksiyonunda kumaşın ipekle birlikte nadide tasarımları ile birlikte zarafeti en üst seviyeye çıkarmıştır. İpek daha önce olduğu gibi yine zarafetini korumaktadır.

Uzun yıllar şal denince akla gelen markalardan olan İpekevi bu yıl İpekevi 2015/16 Sonbahar Kış Şal Koleksiyonu ana teması olarak modanın rengi sloganıyla yola devam etmektedir. Modanın renklerini özellikle fular,eşarp ve şal modellerinde harika bir şekilde uygulayan İpekevi tesettür dünyasının önde gelen markaları haline gelmiştir. İpekevi her yıl olduğu gibi bu yılda sezona damgasını vurmuştur. Sezonun trendlerini belirlemektedir.

Şal,eşarp ve Fular giyiminde iddialı olmak isteyen bayanlar ipek evinin eşsiz tasarımlarından seçecekleri oldukça fazla seçenekleri vardır.Bu kadar fazla seçeneğin içinde seçim yapmak zor fakat kendine yakışanı bulmak o kadarda kolay olsa gerek. İpekevi 2015/16 Sonbahar Kış Şal Koleksiyonu beğenilere sunulmuştur.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.