İpekdal Tesettür Tunik Modelleri


1x1.trans
Fermuar Detaylı İpekdal Tesettür Tunik Modelleri

Asimetrik-Kesim-Mint-İpekdal-Tesettür-Tunik-Modelleri-671x1024
İpekdal Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür giyimde hemen her alanda birbirinden başarılı işlerin altına imza atan İpekdal, bu sene tunikleriyle de adından söz ettirecek gibi görünüyor. Kalitenin ve şıklığın ön planda tutulduğu modellerle karşımıza çıkan firma, tunik konusunda ne kadar iddialı olduğunu herkese ispat ediyor.


İpekdal tesettür tunik modelleri genel itibariyle klasik tarza yakın ürünleri sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Sözünü ettiğimiz koleksiyon içerisindeki her modeli, çalışan bayanlar tarafından çok ama çok fazla beğenileceğini söylemek mümkün. İşe giderken istediğiniz zarif, şık ve birazda resmi görüntü için İpekdal’ın asimetrik kesim modelleri çok doğru bir tercih olacaktır. Asimetrik kesimli modellerde tül detayı kullanılan ürünler şu sıralar çok fazla tercih ediliyor diyebiliriz. Bu noktada somon rengi bir adım ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz seneden bu yana popülerliğini arttıran somon rengi İpekdal’ın tuniklerinde de kendisine fazlasıyla yer bulabiliyor diyebiliriz.

İpekdal tesettür tunik modelleri içerisinde yer alan bebe yaka detaylı ürünlerde ise ekstra olarak tül detaylarının da kullanılması sayesinde gerçekten çok başarılı bir sonuç elde edilebilmiş gibi duruyor. Uzun bir yapıya sahip olan bu tuniklerin etek kısmında kullanılan tül detayları gerçekten de farklı bir görünüm elde etmek isteyen bayanlara ilk tavsiyemiz olacaktır diye düşünüyoruz. Bunların yanı sıra puantiyeli ya da sivri yaka detaylı modellerinde güzel birer alternatif oluşturduğunu unutmamak gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*