HOTİÇ 2018 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONU


1x1.trans
Hotiç-2018-Kıs-Koleksiyonu

Hotiç kış koleksiyonu

En iyi ve bayanlar tarafından en çok tercih edilen ayakkabı markalarından birisi olan Hotiç 2018 kış koleksiyonu ile vitrinlerde yerini almaya başladı.

Hotic-2018-kıs-koleksiyonu2

Kışın etkilerini iyiden iyiye hissettiğimiz şu günlerde dolaplardan botlar ve çizmeler çıkmaya başladı. Hotiç 2018 kış koleksiyonu ise bot ve çizme eksiklerinizi tamamlamak için iyi bir tercih olabilir.

Hotiç 2018 kış koleksiyonu içerisinde bu senenin trendi olan kadife detaylara oldukça fazla yer verilmiş. Kadife botlarda ve çizmelerde kullanıldığı gibi topuklu ayakkabılarda da oldukça fazla kullanılmış. Hotic-2018-kıs-koleksiyonu3

Hotiç 2018 kış koleksiyonu içerisinde pul detaylar, zımbalar ve taşlar oldukça fazla kullanılmış. Özellikle taşlar ve boncuklar ile hareketlendirilen ayakkabılar kışın katılacağınız davetlerde size eşlik edecek en önemli parçalar olacak.


Hotiç 2018 kış koleksiyonu içerisinde bu senenin trendi olan bir diğer ayakkabı modeli olan uzun çizmeler sizlere bu kış eşlik edecek. Özellikle siyah ve kırmızı çizme modelleri şu sıralar ünlüler tarafından kullanılmaya başlandı bile.

Hotic-2018-kıs-koleksiyonu5

Bu sezon Hotiç koleksiyonunda dikkat çeken bir diğer detay ise lazer kesim detayların eklendiği bot modelleri. Farklı renkleri olan bu botlar davetlere katılırken kullanabileceğiniz bir diğer ayakkabı modeli.

Hotic-2018-kıs-koleksiyonu4

Hotiç 2018 kış koleksiyonu içerisinde her yaşa ve her zevke hitap eden parçalar bulunmakta. Klasik ve spor modelleri bulabileceğiniz bu koleksiyona kış alışverişi yaparken mutlaka göz atmanız gerek.

kaynak:  http://www.milliyet.com.tr/hotic-2017-sonbahar-kis-koleksiyonu-pembenar-galeri-ayakkabi-2542845/?PAGE=9

Bir önceki yazımız olan 2018'İN MİKRO TRENDİ:SİYAH ÜZERİNE ÇİÇEK DESENLERİ başlıklı makalemizde çiçek desenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*