HOOPSTORE 2018 KIŞ KOLEKSİYONU


Hooopstore-Kıs-Koleksiyonu

Hoopstore kış koleksiyonunda dikkat çeken modeller

İyi ve aranan tesettür giyim markalarından birini olmayı başaran Hoopstore 2018 kış koleksiyonu ile de adından söz ettirecek gibi duruyor. Gençlerin giyim zevklerine hitap etmeyi başaran marka genç tesettürlü bayanların mutlaka göz atacağı bir koleksiyona imza atmış.

Hoopstore kış koleksiyonu içerisinde bu senenin trendi olan salaş tunikler, salaş kazaklar, ikili takımlar, triko hırkalar, oversize kazaklar, bol pantolonlar ve maxi elbiseler oldukça fazla yer alıyor.

Hoopstore kış koleksiyonu içerisinde bir renk cümbüşü var diyebiliriz. Özellikle birbirinden iddialı ve zıt renklerin bir arada kullanıldığını görüyoruz. Bu salaş tunik modelinde kullanılan sarı renk bir anda bütün dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak.

Hoopstore kış koleksiyonu içerisinde bu sezonun trendi olan bu pileli eteklere de yer verilmiş. Bu şekilde zıt kıyafetleri ile kombinleyerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu sezon tesettür giyim sektöründe bu tarz spor kıyafetlere oldukça fazla yer verildi. Bu şekilde salaş sweatshirtler genç tesettürlü bayanların günlük yaşamlarında ve hafta sonu gezmelerinde kullanabileceği parçalardan birisi. Özellikle eklenen tül detaylar ile farklı bir hava katılan sweatshirtler ise farklı olmayı sevenler için iyi bir alternatif.

Hırka olmazsa tabii ki kış olmaz. Hoopstore kış koleksiyonu içerisinde birbirinden renkli hırka modellerini de bulabilirsiniz. Hırkalar dışında dış giyim konusunda da koleksiyondaki diğer parçalara mutlaka göz atmalısınız.

Kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/tesettur-giyimin-genc-markasi-hooop-store.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.