HIRKA KOMBİN ÖNERİLERİ


1x1.trans
Hırka-Kombin-Onerileri

2018 hırka modasına göre hırkalarınızı nasıl kombinleyebilirsiniz

Hırkalar bayanların en çok kullandığı kıyafetlerden birisidir. Hem iş ortamında hem de günlük yaşamda hırkalarınız rahatlıkla kombinleyerek kullanabilirsiniz.

2018 hırka trendlerine göre bugün sizlere farklı hırka kombini önerileri göstermek istiyorum.

hırka-kombin-onerileri1

Biliyorsunuz ekose bu sezon oldukça moda ve her kıyafette karşımıza çıkıyor. Ekose desenli uzun hırkanızı bir Jean ile tamamlayıp burada olduğu gibi aynı tonlarda bir şal ile kombinleyebilirsiniz.

hırka-kombin-onerileri3

Özellikle genç bayanların tercih ettiği bu şekilde yüksek belli Jeanlar hırkalar ile güzel bir uyum yakalıyor. Günlük yaşamınız için dışarı çıkarken bu şekilde rahat, spor ama bir o kadarda şık bir hırka kombini yapabilirisiniz.


hırka-kombin-onerileri2 Siyah ve beyazın birbirleri ile olan uyumu her bayanın kullandığı en önemli avantajlardan birisidir. Siyah bilek üstü bir etek ile tamamlanan bu beyaz çizgili hırka kombini genç tesettürlü bayanlar için ideal bir uyum. Dışarı çıkarken spor bir görünüm için bu şekilde beyaz bir ayakkabı tercih edilebileceği gibi biraz daha klasik bir görünüm için kısa bir bot tercih edilebilir.

hırka-kombin-onerileri4Bu şekilde uzun olan boydan hırkalar genç tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği modellerden birisi. Farklı renk tonları bulunan bu hırkalar spor giyim için oldukça uygun parçalar.

hırka-kombin-onerileri5

Bol paça pantolonlar bu sezon oldukça fazla kullanılıyor. Bu şekilde iş ortamında bol paça pantolon üzerine şık bir tunik ve yine üzerine daha sade ama klasik giyime uygun olan bir hırka tercih edebilirsiniz.

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/hirkalar-nasil-kombinlenir-2018-hirka-modasi.html

Bir önceki yazımız olan VENEZİA WEAR EŞARP VE ŞAL KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Venezia Wear eşarp ve şal koleksiyonu ve Venezia Wear koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*