HIRKA İLE YAPILABİLECEK TESETTÜR KOMBİNLER


Tesettur-Hırka-Kombinleri

Hırkanızı nasıl kombinleyebilirsiniz?

Gardıropların vazgeçilmezi olmasa olmaz parçalarından birisi hırkalardır. Renk renk farklı modelleri ile bu sezonda karşımıza çıkacak olan hırkalar sonbaharın ve kışın en iyi kıyafetlerinden birisi olacak. Hırkalarınız ile yapacağınız tesettür hırka kombini için sizlere bir kaç öneri sunalım.

 

Hırkalar hem günlük yaşam için kullanabileceğini hem de iş ortamında kullanabileceğiniz oldukça ideal parçalar. Eteklerinizle ve pantolonlarınızla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Bu senenin trendi olan bir diğer parça pileli etekler ile hırkalarınızı kombinleyebilirsiniz. Tesettür hırka kombini için deri pileli etekleri tercih ederseniz çok daha şık duracaktır. Özellikle sokak modasına uygun bir kombin arıyorsanız bu şekilde deri pileli etek ve hırka kombini yapabilirsiniz.

Havalar ne kadar soğursa soğusun elbiseler tesettürlü bayanların vazgeçilmez parçalarıdır. Tesettür hırka kombini için bu şekilde elbise ve hırkanızı bir araya getirebilirsiniz. Elbiselerin içlerindeki renk detaylarına uygun olarak seçilen hırka çok şık durmuş. Bu tür bir kombini günlük yaşamda ve iş ortamında kullanabilirsiniz. Ayrıca ekleyeceğiniz kemer detay ise daha farklı hoş bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır.

Hırkalarda bu sezon bu şekilde desenli tasarımlar çokça karşımıza çıkacak. Ekoseli ve çizgili desenlerin hırkalarda kullanıldığını görüyoruz. Bu hırka modelleri ise daha tarz ve şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.

Tesettür hırka kombini için bol paça pantolonlarınızı da kombinlerinize dahil edebilirsiniz. Özellikle yüksek belli bol paça pantolon, hırka ve bootie üçlüsü sizi çok şık gösterecektir.

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/mevsim-gecislerinin-kurtarici-parcasi-hirkalar-nasil-kombinlenir.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.