HAFTA SONU İÇİN PANTOLON KOMBİN ÖNERİLERİ


1x1.trans
Pantolon-Kombin-Onerileri

Hafta sonu için rahat pantolon kombinleri

Hafta sonu dışarı çıkarken hem rahat etmek hem de şık olmak istiyorsanız eğer bugün sizlere göstereceğim pantolon kombin önerilerine mutlaka göz atmalısınız.

Hafta sonu alışverişe gidecekseniz veya arkadaşlarınız ile dışarı çıkıp vakit geçirecekseniz soğuk havaları da göz önünde bulundurarak kombinlerinizi yapmalısınız.

pantalon-kombin-onerileri1

Rahat olmak ve şık olmak istiyorsanız kullandığınız parçaları dikkatli seçmelisiniz. Bunun için sizlere bugün farklı pantolon kombin önerileri sunmak istedim.

pantalon-kombin-onerileri5.jpg

Pantolonlar bayanların vazgeçilmez en temel kıyafetlerindendir. Her duruma göre farklı pantolon kombinleri yapmanız mümkün. Hafta sonu daha spor bir görünüm elde etmek istiyorsanız eğer bu şekilde bu sezonun trendi olan spor ikili takımlardan faydalanabilirsiniz.

pantalon-kombin-onerileri2.jpg


Bu sezon bu şekilde spor uzun tunikler oldukça moda Genç tesettürlü bayanlar bu tarz tunikleri farklı şekillerde kullanarak kombinleyebiliyorlar. İsterseniz bir Jean pantolon ve spor ayakkabı ile bu tunikleri kullanabilirsiniz.

pantalon-kombin-onerileri4.jpg

Bu sezon fırfırların fazlaca kullanıldığını biliyoruz. Bu şekilde fırfırlar ile hareketlendirilmiş bir tuniği dar paça bir pantolon ile kombinleyebilirsiniz. Burada kombinin tamamlayıcı parçası olarak bir spor ayakkabı ve çorap tercih edilmiş. Siz isterseniz bir topuklu bot ile bu kıyafeti tamamlayabilirsiniz.

pantalon-kombin-onerileri3.jpg

Hafta sonu için spor giyimin dışında biraz daha klasik bir tarz elde etmek istiyorsanız eğer bu şekilde bir pantolondan faydalanabilirsiniz. Kullanacağınız klasik bir kaban, şal, çanta ve bot ile de kombininizi tamamlayabilirsiniz.

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/2018-genc-tesettur-kombinleri.html

Bir önceki yazımız olan OVERSİZE KAZAK KOMBİN ÖNERİLERİ başlıklı makalemizde oversize kazak kombin hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*