HAFTA SONU İÇİN KOT CEKET KOMBİN ÖNERİLERİ


Kot Ceket-Kombin-Onerileri

Farklı kot ceket kombinleri

Kot ceketler her sezon kendine yer buluyor diyebiliriz. Özellikle son yıllarda üzeri işlemeli veya armalı kot ceketler oldukça fazla kullanılıyor. Birçok markanın koleksiyonları içerisinde mutlak farklı şekillerde ve tarzlarda kot ceketler yer alıyor.

Hafta sonu için hali hazırda bir kombininiz yok ise bugün sizler için kot ceket kombin önerileri hazırladık bu kombinlerden yola çıkarak güzel ve şık bir tasarım yapabilirsiniz.

Kot ceket ve beyaz tişört iki uyumlu mükemmel parça diyebiliriz. Bu kombinizi siyah bir jean ile tamamlayabilirsiniz. Yine siyah kısa botlar güzel bir uyum yakalamanızı sağlayacaktır. Tabi ki aksesuarlar çok önemli. Uzun metal askılı bir çanta, gümüş farklı boyutta ve şekillerdeki yüzükler güzel bir tamamlayıcı olacaktır. Birde güneş gözlükleri var. Bu kombinde benim en sevdiğim tamamlayıcı parça bu güneş gözlükleri.

Sonbaharın şu son günlerinde hala yazın etkisini gösterdiği bu günlerde bu şekilde bir penye etek ile güzel bir kot ceket kombini yapabilirsiniz. Babet yerine beyaz bir spor ayakkabı da kullanabilirsiniz. Küçük ve renkli bir detay ise bahar havasını üzerinde taşımanızı sağlayacaktır.

Güneş yüzünü hala gösteriyor olsa da ben üşüyorum diyenler için bu şekilde salaş kazak ile güzel bir kot ceket kombini önerimizde var.

Biraz daha hareketli ve renkli bir kot ceket kombini arayanlar ise bu kombin önerimizi dikkate alabilir.

Kaynak: http://www.yasemin.com/foto-galeri/49705-kot-ceketle-yapilan-15-kombin/p1

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.