HAFTA SONU İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ


1x1.trans
Hafta-Sonu-Kombin-Onerileri

Hafta sonu için şık ve zahmetsiz kombin önerileri

Hafta sonu arkadaşlarınızla mı buluşacaksınız, alışverişe mi gideceksiniz yoksa dışarı çıkıp şöyle bir temiz hava mı alacaksınız. Peki dışarı çıkarken ne giyeceğinize karar verdiniz mi. İşte sizin için hafta sonu kombin önerileri hazırlayarak sizlere fikir vermeye çalışalım.

Hafta sonu kombin önerileri hazırlarken sizlere bu sezonun trend parçaları ile hazırlayabileceğiniz kombinleri sunacağız. Belki alışverişe çıkıp daha bu parçaları almamış olabilirsiniz ama burada sunduğumuz görseller sizlere kombin için fikirler verebilir.

hafta-sonu-icin-kombin1

Hafta sonu kombin önerileri için bu bol paça pantolon ile başlıyoruz. Bu kış boyunca oldukça fazla göreceğimiz bol paça pantolonları bu şekilde aynı renk ceketler ile tamamlayarak yine bu senenin trendi olan ikili takımlar yapabilirsiniz.

 

hafta-sonu-icin-kombin2


Havalar ne çok soğuk ne de sıcak. Tam da bu havalara uyum sağlayan bu şekilde kışın yeni trendlerinden biri olan süet yelekler kullanabilirsiniz. Süet yeleklerinizin altına bir kot pantolon ve ayağınıza bu şekilde süet bir bot giyebilirsiniz. Unutmayın bu kış süet yelekler, kaplar ve etekler çok moda.

hafta-sonu-icin-kombin3

Hafta sonu kombin önerileri için size bu şekilde giyin çık şeklinde bir kombin de sunuyoruz. Bu sezon trikoları da oldukça fazla göreceğiz. Triko bir tunik altına kot pantolon ve ayağınızda bu şekilde bir bot kullanabilirsiniz.

hafta-sonu-icin-kombin4

Hafta sonu kombin önerileri içerisinde sunacağımız ve bu sezonun trend parçalarından birisi ise bu şekilde yelekler olacak. Bu yelekler özellikle baskılı yelekler genç tesettürlü bayanların bu sezon vazgeçilmez kıyafetlerinden birisi olacak.

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/sonbahar-stili-icin-yeni-tesettur-kombin-fikirleri.html

Bir önceki yazımız olan AYAKKABI VE ÇANTALARDA YENİ TREND İŞLEMELER başlıklı makalemizde işlemeli ayakkabı, işlemeli ayakkabı ve çanta ve işlemeli çanta hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*