HAFTA SONU İÇİN KOMBİN ÖNERİLERİ


1x1.trans
Haftasonu-Kombin-Oneriler

Hafta sonu için farklı kombin önerileri

Hafta sonu için güzel bir plan yaptınız ama ne giyeceğinizi bilmiyorsanız eğer bugünkü yazımızı mutlaka okuyun. İşte sizin için hafta sonu kombin önerileri.

haftasonu-kombin-onerileri3

Hafta sonu kombin önerileri olarak size sunacağım ilk öneri bir Jean pantolon üzerine triko bir kazak ve kombini tamamlayan şık bir kaban. Hafta sonu rahat bir kıyafet ile dolaşmak istiyorsanız eğer bu kombin tam size göre.

haftasonu-kombin-onerileri4

Hafta sonu için biraz daha klasik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız eğer bu şekilde çizgili bir tunik ile hafif geniş paça bir pantolon tercih edebilirsiniz.


haftasonu-kombin-onerileri2

Hafta sonu hem şık olmak hem de rahat etmek istiyorsanız eğer bu kombin tam size göre. Hafta sonu arkadaşlarınız veya eşiniz ile vakit geçirecekseniz şık olmak ve gösterişli olmak için bu şekilde bir panço kullanabilirsiniz. Pançonun altına ise panço ile uyumlu olan bir kazak ve bunu tamamlayan bol bir etek tercih edebilirsiniz. Kısa bir bot ve pançonuzla uyumlu olan bir çanta ile de güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

haftasonu-kombin-onerileri1

Hafta sonu kombin önerileri içerisinde ekose bir parça olmazsa olmaz. Bu şekilde bir ekose kaban gardırobunuzda var ise mutlaka onu kullanın. Altına giyeceğiniz boğazlı bir kazak ve bol bir pantolon ile güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Kullanacağınız şal, ayakkabı ve çantanız ile hem klasik hem de rahat bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanında kullanacağınız küçük aksesuarlar kombininiz biraz daha hareket katacaktır.

kaynak: www.yesiltopuklar.com/

Bir önceki yazımız olan YÜZ ŞEKLİNE GÖRE ŞAL BAĞLAMA TEKNİKLERİ başlıklı makalemizde yüz şekline göre şal bağlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*