HAFTA SONU İÇİN ETEK KOMBİN ÖNERİLERİ


1x1.trans
Etek-Kombin-Onerileri

Hafta sonu için eteklerinizi nasıl kombinleyebilirsiniz?

Hafta sonu dışarı çıkarken hem şık olmak hem de rahat etmek istiyorsanız bu yazımızı iyi okuyun. Bugün sizlere etek kombin önerileri sunacağım.

Hafta sonu alışverişe giderken, arkadaşlarınız ile buluşacağınızda şöyle bir gezip geleceğiniz zaman gardırobunuzdaki etekleri  çıkartıp güzel bir kombin yapabilirsiniz. Bugün size göstereceğim etek kombin önerilerini dikkate alırsanız harika bir kombin ortaya çıkartabilirsiniz.

haftasonu-kombin-onerileri1

Etek kombin önerileri için size ilk sunacağım kombin siyah salaş eteğin üzerine bu senenin trendi olan bir kazak giyebilirsiniz. Spor bir görünüm oluşturmak için ise spor ayakkabı tercih edebilirsiniz. Tabi kombininizi deri ceket ve aksesuarlar ile tamamlayarak da tarz bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

haftasonu-kombin-onerileri3


Düz bir kalem eteğinizi yine kazağınız ile kombinleyebilirsiniz. Kullanacağınız çanta ve diğer aksesuarlar kombininizi tamamlayacaktır. Dışarısı çok soğuk veya ben çok üşüyorum diyorsanız eğer kalın bir parka alarak kendinizi soğuktan koruyabilirsiniz.

haftasonu-kombin-onerileri4

Etek kombin önerileri için size sunacağım bir diğer öneri az pileli bu eteğin üzerine bu şekilde bir sweatshirt giyebilirsiniz. Kombininizi tam bir spor kombin yapmak istiyorsanız eğer spor ayakkabı kullanabilirsiniz.

haftasonu-kombin-onerileri5

Hafta sonu biraz daha şık olayım ortamlarda kendimi göstereyim diyorsanız eğer bu şekilde bir kalem etek giyerek üzerine bir kazak alabilirsiniz. Kombininizi tamamlayacak olan bu şekilde bir bot kullanırsanız şık bir görüntü oluşacaktır.

kaynak: www.tesetturgiyimkabini.com/botlar-ile-giyebileceginiz-tesettur-kombinler.html

 

Bir önceki yazımız olan 2018 TESETTÜR GELİN BAŞI MODELLERİ başlıklı makalemizde Tesettür Gelin Başı ve Tesettür Gelin Başı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*