Gönül Kolat Yazlık Tunik Modelleri


Dantel Detaylı Somon Gönül Kolat Yazlık Tunik Modelleri
Dantel Detaylı Somon Gönül Kolat Yazlık Tunik Modelleri

Lazer Kesim Yeşil Gönül Kolat Yazlık Tunik Modelleri
Lazer Kesim Yeşil Gönül Kolat Yazlık Tunik Modelleri

     Havaların ısınmasıyla birlikte tesettürlü bayanlarında tercihlerinde değişiklikler olmaya başladı bile. Yaza uygun olarak üretilen modeller artık daha fazla tercih ediliyor ve bu noktada Gönül Kolat yazlık tunikleriyle ön plana çıkıyor.

    Gönül Kolat yazlık tunik modelleri farklı tarzlarda ürünleri bir arada sunarak herkesin kendi zevkine göre bir şeyler bulabilmesine imkan sağlıyor. Bu noktada Gönül Kolat tunikleri içinde en fazla dikkat çeken modeller lazer kesim detayları barındıranlar diyebiliriz. Lazer kesimi son dönemde sokak modasında da sıklıkla karşımıza çıkmaya başladı ve tesettür tunikler konusunda da şu sıralar tercih edilebilecek en mantıklı detay konumunda. Gönül Kolat’ın yeşil renkli lazer kesim tuniklerine bu yüzden göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Hem gündelik yaşamda hem de gece davetlerinde tercih edebileceğiniz bir ürün olması size önemli bir avantajda sağlayacaktır.

Gönül Kolat yazlık tunik modelleri genel itibariyle açık renklerin kullanıldığı bir koleksiyon. Pudra, bej, beyaz ve ekru bu noktada öne çıkan renkler. Özellikle pudra kimi zaman dantel detaylarıyla kimi zaman ise göze batmayan desenlerle bir arada kullanılarak başarılı sonuçlar elde edilmesine imkan sağlamış. Şifon detaylarının da kullanıldığı koleksiyonda bu konuda daha çok bordo, lacivert ya da saks mavisi gibi koyu renklere yönelebilirsiniz. Son olarak fuşyanın da Gönül Kolat tunikleri içinde güzel bir alternatif oluşturduğunu unutmamanızı öneriyoruz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.