Gönül Kolat Tunik ModelleriGönül Kolat Ekru Tunik
Gönül Kolat Ekru Tunik

Tesettürlü bayanların yaptıkları kombinlerde genel itibariyle tunik görebilmek mümkün. Bayanların çok sık tercih ettiği tuniklerde sektörün en başarılı isimlerinden birisi olan Gönül Kolat, yeni sezon tunikleriyle karşımız çıkıyor.

Gönül Kolat tunik modelleri birbirinden başarılı ürünleri sayesinde şimdiden ilgi çekmeyi başardı diyebiliriz. Özellikle tunik elbise olarak geçen uzun tunikler modelleri Gönül Kolat’ın bu sezonki en trend modellerinden birisi olacak diyebiliriz. Kırmızı gibi dikkat çekici renklerde dizayn edilen tunik elbiseler, siyah renkli pantolonlarla ve uzun kolyelerle kombinlendiğinde ortaya son derece şık bir görüntü çıkıyor. Bunun yanı sıra yakalarda leopar deseni kullanılan siyah renkli tuniklerin de sokak modasında şu sıralar sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Eğer ki biraz olsun gösterişli bir kombin yapmak istiyorsanız bu model işinize fazlasıyla yarayacaktır.

Gönül Kolat tunik modelleri eski dönemlere ait olan motiflerin de güncellenerek çok başarılı şekilde uygulandığı ürünlerden oluşuyor. Osmanlı tuğrası işlenmiş olan siyah tunikler, işlemenin altın sarısı renkte uygulanması sayesinde normalden çok daha gösterişli bir hale büründürülebiliyor. Bunun yanı sıra aynı modelin patlıcan moru renkli versiyonu da olmakla birlikte bizce, gece davetleri için ideal bir tercih olacaktır diyebiliriz. Son olarak püsküllü tunikleri de göz ardı etmemenizi ve Gönül Kolat’ın tüm modellerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.