GÖNÜL KOLAT TESETTÜR GELİNLİK MODELLERİ


1x1.trans
Gönül-Kolat-Gelinlik-Modelleri

Gönül Kolat tesettür gelinliklerinde göz alıcı gelinlik modelleri

2018 yazında düğün yapmayı planlayan bayanların en çok merak ettiği konulardan birisi de yeni sezonun gelinlik modellerinin ne olacağıdır. Bugün sizle için ünlü tesettür giyim tasarımcılarından birisi olan Gönül Kolat’ın yeni sezon gelinlik koleksiyonundan öne çıkan parçaları göstermek istiyorum.

Gonul-Kolat-Gelinlik-Modelleri3

Gönül Kolat gelinlik modelleri içerisinde bu sezon karşımıza en çok çıkacak modellerden birisi kabarık eteklerin yer aldığı gelinlikler olacak. Özellikle kat kat tüller ile hareketlendirilmiş kabarık gelinlik modelleri genç bayanların daha çok ilgisini çekecek. Gonul-Kolat-Gelinlik-Modelleri2Kabarık gelinlik modellerinin yanında bu şekilde uzun duvakları da gelinlikleriniz ile birlikte kullanabilirsiniz. Duvaklarda sade modelleri tercih edebileceğiniz gibi burada olduğu gibi üç boyutlu çiçekler ile hareketlendirilmiş duvak modellerini de tercih edebilirsiniz. Gonul-Kolat-Gelinlik-Modelleri4Gönül Kolat gelinlik modelleri içerisinde üç boyutlu tasarımlara oldukça fazla yer verilmiş. Etek kısımları daha sade bırakılmış veya sadece eteklerin en alt kısımlarında işlemeler kullanılmış. Bunun yanında öyle çok işlemeler ve dantelli modeller kullanılmamış. Kısacası Gönül Kolat 2018 gelinlik modellerinde sadeliği tercih etmiş diyebiliriz.


Gonul-Kolat-Gelinlik-Modelleri5Gönül Kolat gelinlik koleksiyonu içerisinde en çok dikkat çeken gelinlik modellerinden birisi ise bu gelinlik olacak. Balık formundaki bu gelinlik modeli üzerinde dantel işlemeler kullanılmış. Tamamen dantel işlemeli olan bu gelinlikte kuyruk kullanılmamış daha kısa bir etek ucu tercih edilmiş. Gelinliğin üzerinde ise duvak yerine kalın bir kumaştan pelerin tercih edilmiş. Gelinlik bu şekilde gerçekten çok şık duruyor. Sadelikten yana olan gelinler için bu model oldukça ideal.

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/gonul-kolat-imzali-abiye-ve-gelinlik-modelleri.html

Bir önceki yazımız olan KADİFE ELBİSE MODELLERİ başlıklı makalemizde kadife elbise modeli ve kadife elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*