GÖNÜL KOLAT 2018 NİŞANLIK MODELLERİ


1x1.trans
Gönül-Kolat-Nişanlık-Modelleri

Gönül Kolat nişanlık modelleri

Muhafazakar giyimin en çok aranan tasarımcılarından birisi olan Gönül Kolat 2018 abiye, nişanlık ve gelinlik modellerini bayanların beğenisine sundu. Daha önce size Gönül Kolat 2018 koleksiyonu içerisinde yer alan abiye modelleri göstermiştim. Bugün ise sizler için Gönül Kolat’ ın koleksiyonu içerisinde yer alan nişanlık modellerinden öne çıkan parçalara yer vermek istiyorum.

Gönül Kolat nişanlık modellerinde yine bu senenin detayları olan danteller, taş işlemeler, tül detaylar ve uzun duvaklar oldukça fazla kullanılmış. Gonul-Kolat-nisanlık1Nişanlık modellerinde bordo, mürdüm, kırmızı, pudra ve mavi gibi renk tonlarına oldukça fazla yer verilmiş. Genelde tek renk olarak tasarlanan nişanlıkların üzerlerinde kullanılan taş işlemelerle nişanlık modelleri hareketlendirilmiş.


Gönül Kolat nişanlık modellerinde yine bu senenin trendi olan tül detaylar eteklerde ve duvaklarda karşımıza çıkıyor. Duvak eklenen nişanlıklar gelinlik havasını yansıtıyor. Nişanlık modellerinde kabarık etekler oldukça fazla kullanılmış. Prenses model olarak adlandırılan bu nişanlık modelleri genç bayanların oldukça fazla ilgisini çekecektir. Gonul-Kolat-nisanlık2Gönül Kolat nişanlık modelleri üzerine eklenen dantel işlemeler ise nişanlığı daha sade ama daha havalı bir görünüme kavuşturmuş. Dantel eklendiği yerde şık ve zarif bir görüntü oluşturuyor. Gönül Kolat nişanlık modelleri de şık ve zarif olmak isteyenler için iyi bir alternatif.

Gönül Kolat nişanlık modelleri içerisinde kendi zevkinize hitap eden hayallerinizdeki nişanlık ve gelinlik modellerini bulmanız mümkün. Koleksiyona göz atmadan düğün hazırlıklarınıza başlamayın derim. Gonul-Kolat-nisanlık3kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/gonul-kolat-imzali-abiye-ve-gelinlik-modelleri.html

Bir önceki yazımız olan KUAYBE GİDER 2018 KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Kuaybe Gider 2018 ve Kuaybe Gider koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*