GÖNÜL KOLAT 2018 ABİYE KOLEKSİYONU


Gonul-Kolat-Abiye Koleksiyonu

Gönül Kolat yeni sezon abiye modelleri

2018 abiye modasında mutlaka göz atılması gereken tesettür abiye kolakesiyonlarından birisi de Gönül Kolat’ a ait olan 2018 abiye koleksiyonu.

Gönül Kolat abiye koleksiyonu bu sezon tesettürlü bayanların dilinden düşmeyecek bir koleksiyon olmuş diyebiliriz.Senenin trendi olan pelerin, tül detay, güpür, dantel ve taş işlemeler Gönül Kolat abiye koleksiyonunda çokça karşımıza çıkacak.

Birbirinden şık ve iddialı tasarımların yer aldığı koleksiyon içerisinde yine bu senenin trendi olan bordo, ekru, pudra, siyah ve mürdüm renkler sıklıkla kullanılmış.

Gönül Kolat abiye koleksiyonunda yer alan her bir parça büyük bir özen ve dikkatle tasarlanmış. Abiyelerde kullanılan kumaşlar ve şık danteller abiyelerin ihtişamlı bir görüntüye kavuşmasını sağlamış.

Bu sene genç tesettürlü bayanların dikkatini çekecek olan abiye modellerinden birisi kat kat etekli abiyeler olacak. Pelerinli modellerden sonra genç tesettürlü bayanlar tarafından en çok tercih edilecek abiyeler sanırım bu kat kat etekli abiyeler olacak.

Kat kat abiye modellerinde sade kumaşlar karşımıza çıkabileceği gibi Gönül Kolat koleksiyonunda yer alan bu abiyeler gibi baştan aşağı dantellerin ve işlemelerin olduğu modelleri de görebilirsiniz.

Gönül Kolat abiye dışında nişanlık ve gelinlik modelleri ile de tesettürlü bayanların gönlünü fethedecek. Biz bugün sizler için Gönül Kolat’ın koleksiyonu içerisinde en çok dikkat çeken abiye parçalara yer verdik. İlerleyen günlerde gelinlik ve nişanlık modellerini de sizlere sunmaya çalışacağım.kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/gonul-kolat-imzali-abiye-ve-gelinlik-modelleri.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.