GENÇ TESETTÜRLÜ BAYANLARIN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ EŞARP VE ŞAL MODELLERİ


Genc-Tesetturlu-Bayanlarin-En-Cok Tercih-Ettigi-Esarp-Ve-Sal-Modelleri

En çok tercih edilen eşarp ve şal modelleri

Her sezon eşarp ve şal modelleri değişirken özellikle geç tesettürlü bayanlarında tercihleri değişiyor. Yenilenen modaya ayak uyduran tesettürlü bayanlar kendi tercihlerini belirleyerek bir anlamda modaya yön veriyorlar. Bu yıl genç tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği eşarp ve şal modelleri ise şunlar.

Çizgili şallar

Günlük yaşamda oldukça fazla kullanılan çizgili şallar pamuklu dokusu ile sıcak yaz günlerinde kullanılabilecek en iyi şal modellerinden birisi. Farklı renklerde üretilen bu şallar her kıyafet ile rahatlıkla kombinlenebilmekte.

Dört köşeli eşarp şıklığı

Bu yıl eşarplarda geometrik desenler oldukça fazla kullanıldı. Bu eşarp modelleri içerisinde genç tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği desen ise köşeli olan ekose, baklava, dama, kare, karo ve gingham desenleri oldu.

Yok gibi şallar

Genç tesettürlü bayanlar canlı renkler, iddialı desenler, gösterişli modeller tercih etmek yerine bu yıl daha sade olan nude tonlarındaki modelleri tercih ediyor. Pudra, ekru, krem ve bej tonlarındaki şallar ten rengi ile uyum sağlayarak yok gibi görünüyor.

Koton kumaşlardan şallar

Koton kumaşlardan yapılmış olan şallar tok duruşları nedeniyle bayanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Çiçek desenleri, sulu boya baskıları ve neşeli objeler ile süslenmiş olan bu şallar rahat ve şık bir görünüm elde edilmesini sağlıyor.

Mevsimlik ışıltılı ipek şallar

İpek şallar her sezon bayanlar tarafından ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Rahat olmaları ve görüntü açısından şık durmaları bu şalların en çok tercih edilme nedenleri arasında yer alıyor. Kırmızı ve turuncu gibi dikkat çeken renkler bu şallar arasında en çok tercih edilen renkler oluyor.

kaynak: http://www.yesiltopuklar.com/genclerin-en-cok-tercih-ettigi-5-sal-ve-esarp-modeli.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.