GENÇ TESETTÜRLÜ BAYANLAR İÇİN ABİYE ÖNERİLERİ


1x1.trans
Genç-Tesetturlu-Bayanlara-Abiye-Onerileri

Genç tesettürlü bayanlar için 2018 abiye modellerinden önerileri

2018 yılında katılacağınız davetlerde şık ve gösterişli olmak istiyorsanız eğer genç tesettürlü bayanlar mutlaka bu yazımıza göz atın.

Bu sezonun trendlerinden sizlere daha önce bahsetmiştik. Abiye modelleri ile ilgili sizlere farklı markaların modelleri hakkında bilgiler vermiştim. Bugünde genç tesettürlü bayanlar için farklı abiye önerileri sunmak istiyorum.

abiye-onerileri1

Nişan, düğün, davet, nikah veya mezuniyet törenlerinde şık ve gösterişli olmak bu özel günlere güzel bir şekilde hazırlanmak için doğru abiye seçimi önemli.

Abiyelerinizi seçerken vücut tipinizi göz önünde bulundurarak sezonun abiye modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu sezon fırfır, volan, püskül, boncuk işleme, dantel işlemeler ve tül detaylar abiyelerde oldukça fazla kullanıldı. Sizde bu detayları göz önünde bulundurarak abiyenizi seçebilirsiniz.

abiye-onerileri4

Abiyelerde daha çok açık renkler olan pudra, açık mavi, beyaz, toz pembe ve pembenin diğer tonları tercih edilse de kırmızı, siyah, lacivert gibi koyu renk tonlarında da bir abiye seçebilirsiniz.


abiye-onerileri3

Genç tesettürlü bayanlar özellikle mezuniyet törenleri için bu şekilde bir abiye tercih edebilir. Bu abiye üzerinde fırfır detaylar abiyeyi çok şık göstermiş.

abiye-onerileri6

Daha sade bir model tercih ediyorsanız eğer o zaman da bu sezon oldukça fazla kullanılan kadife kumaşlardan yapılmış bu tarz düz bir abiyeyi tercih edebilirsiniz.

Abiye önerileri olarak sizlere bu sezonun trendlerinin ön planda olduğu farklı abiye modellerini sundum. Abiyenize uygun olan bir çanta, ayakkabı ve şal ile de kombininizi tamamlayıp davetlere katılabilirsiniz.

abiye-onerileri5

kaynak: www.tesetturgiyimkabini.com/mezuniyet-abiyelerinde-2018-sezonunu-desifreledik.html

Bir önceki yazımız olan HAFTA SONU İÇİN PANTOLON KOMBİN ÖNERİLERİ başlıklı makalemizde pantolon kombin önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*