GELİN BUKETLERİNDE BOHEM TRENDİ


1x1.trans
Bohem-Gelin-Buketi-Trendi

Bohem gelin buketi trendi

Gelinliklerin en önemli tamamlayıcı parçası gelin buketidir. Gelin buketlerinde önceleri yapay çiçekler kullanılmaktaydı. Son yıllarda ise yapay çiçeklerin yerini canlı çiçekler ve kurutulmuş çiçekler aldı. Bu senenin gelin buketi trendi ise bohem tarz oldu.

bohem-gelin-buketi-trendi1

2018 gelinlik trendinde bohem tarzın etkilerini fazlası ile gördük. Bohem ve özgün tarzlarda tasarlanan gelinlikler sadeliği seven bayanlar için iyi bir alternatif olacak.

Gelin buketi trendleri de gelinlikleri tamlayacak ve yine aynı şekilde bohem tarzda olacak. Canlı çiçekler veya kurutulmuş çiçekler ile yapılan gelin buketleri, gelinliğin en önemli tamamlayıcı parçası olduğu için gösterişli olması önemlidir.

bohem-gelin-buketi-trendi2


Seçtiğiniz gelinliğinize uygun olarak bir çiçek seçmelisiniz. Eğer gelinliğiniz hareketli ve ışıltılı bir gelinlik ise o zaman canlı çiçeklerden yapılmış güzel bir gelin buketi tercih edebilirsiniz.  Seçtiğiniz gelin buketi büyük olabileceği gibi daha küçük bir bukette tercih edebilirsiniz.

Gelinliğiniz renkli bir gelinlik ise o zaman kurutulmuş renkli çiçeklerden yapılan bir gelin buketi tercih edebilirsiniz. Burada seçeceğiniz renkler yine size kalmış. Sevdiğiniz ve gelinliğiniz ile uyumlu olan renkleri seçebilirsiniz.

bohem-gelin-buketi-trendi3

Romantik bir gelinlik modeli seçtiyseniz o zaman sonbaharın renklerini yansıtan pastel tonlarda çiçekler ile yapılmış olan bir gelin buketi tercih edebilirsiniz.

Taze veya kurutulmuş çiçeklerden yapılmış olan bu gelin buketleri uygulanan çeşitli saklama yöntemleri ve kullanılan malzemeler sayesinde yıllarca saklanabiliyor. Ayrıca gelin buketinin yanında gelin tacınızı da çiçeğiniz ile aynı şekilde seçebilir ve onu da yıllarca saklayabilirsiniz.

kaynak: www.milliyet.com.tr/sezonun-gelin-buketi-trendi-bohem-pembenar-galeri-evlilik-2563522/?PAGE=1

Bir önceki yazımız olan KADİFE ABİYE MODELLERİ başlıklı makalemizde kadife abiye, kadife abiye modeli ve kadife abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*