Gamze Polat Gömlek Modelleri


1x1.trans
Yeşil Gamze Polat Gömlek Modelleri

Bordo-Gamze-Polat-Gömlek-Modelleri
Bordo Gamze Polat Gömlek Modelleri

    Tesettürlü bayanların en fazla kullandığı kıyafetlerden birisi olan gömlekler, son dönemde iyiden iyiye popüler hale geldi. Hem kombinlemenin kolay olması hem de doğru tercihler dahilinde parçalar bir araya getirildiğinde gömleklerin çok zarif bir görünüm vermesi bu karar da etken maddeler diyebiliriz. Tesettürlü hanımların gömlek alırken en fazla tercih ettikleri markalardan birisi haline gelen Gamze Polat, 2015 senesine damga vuracak gibi görünüyor. Eğer ki kaliteli bir gömlek modeli arıyorsanız ilk olarak Gamze Polat mağazalarına göz atmanız sizler için de iyi olacaktır. Bu sayede boş yere başka yerleri gezmemiş olursunuz.


Gamze Polat gömlek modelleri canlı renklerin kullanıldığı ürünler ile dikkat çekiyor. Aslında bu koleksiyonda hemen her rengi bulabiliyorsunuz fakat bordo gibi kendisini belli eden renkler sayesinde gerçekten göz kamaştıran bir ürün çeşitliliği oluşturulmuş durumda. Özellikle düz kumaş kullanılarak klasik bir görünüm verilen bordo renkli gömlek modeline mutlaka göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer ki klasik tarza yakın bir giyim alışkanlığınız varsa bu modeli çok seveceksiniz.

Gamze Polat gömlek modelleri asimetrik kesimli gömlekleriyle de büyük beğeni toplamayı başardı. Asimetrik kesim sayesinde klasik bir kombinin dışına çıkma imkanı yakalayabilirsiniz. Bunlara alternatif olarak çiçek motifli açık tonlardaki gömlekleri de önerebiliriz. Ya da illa açık renkli model arıyorum diyenlerdenseniz somon rengi gömlek modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*