GAMZE ÖZKUL 2018 ABİYE MODELLERİ


1x1.trans
Gamze-Ozkul-2018-Abiye

2018 Gamze Özkul abiye modelleri

2018 abiye modelleri ile ilgili sizlere daha önceden detaylar vermiştim. Bugünde sizler için Gamze Özkul 2018 abiye modelleri ile ilgili detaylar vermek istiyorum.

gamza-ozkul-abiye1-683x1024

Gamze Özkul 2018 abiye modellerini incelediğimizde markanın bu senenin trendlerine yön verdiğini görüyoruz. İyi bir tesettür markası olan Gamze Özkul tesettür abiye modellerinde bu senenin trendleri yer alıyor.

2018 Gamze Özkul abiye modelleri içerisinde ışıltılı taşların, üç boyutlu desenlerin ve çiçek modellerinin oldukça fazla kullanıldığını görüyoruz.

gamza-ozkul-abiye2

Bu senenin trendi olan üç boyutlu desenler Gamze Özkul’un tasarımları içerisinde oldukça fazla kullanılmış. Çiçek ve kelebekler özellikle kabarık eteklerin olduğu abiyelerde abiyeleri hareketlendirmek için kullanılmış.


Abiyelerde şifon kumaşlar oldukça fazla kullanılırken, abiyelerde püsküllere de çok fazla yer verilmiş. Püskül detaylara daha çok bilek ve yakalarda yer verilmiş.

Kullanılan kumaşlarda daha çok parlak renklerin ağırlıklı olduğunu görüyoruz. Ayrıca kumaşlar taşlar ile hareketlendirilerek daha da renkli bir hale getirilmiş.

gamze-ozkul-abiye3-683x1024

Gamze Özkul 2018 abiye modellerinde dikkat çeken detaylardan birisi ise eteklerin oldukça kabarık olması. Bu şekilde prenses modası yeniden yansıtılıyor diyebiliriz.

Abiyelerde bu sezon pelerinlerde oldukça moda. Gamze Özkul abiye modellerinde bu şekilde pelerinli tasarımları da oldukça fazla görebilirsiniz.

Gamze Özkul 2018 abiye modellerinde kıyafetler ile eşarplar arasında bir uyum sağlanmış diyebiliriz. Abiyeleri tamamlayan eşarplara da abiyelerin üzerindeki detaylardan eklenerek bir bütünlük sağlanmış.

2018 yılında nişan, düğün, kına, nikah planlarınız var ise veya katılacağınız özel bir davet var ise işte o zaman Gamze Özkul 2018 abiye koleksiyonuna göz atmalısınız.

kaynak: http://www.tesetturgiyimkabini.com/2018-tesettur-abiye-modasi.html

Bir önceki yazımız olan ZÜHRE 2018 SONBAHAR/KIŞ KOLEKSİYONU başlıklı makalemizde Zühre 2018 koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*