FULARLI TUNİK MODELLERİ


Fularlı-tunik-modelleri

Fularlı tuniklerde yeni modeller

Tunikler tesettürlü bayanların kurtarıcı kıyafetlerindendir diyebiliriz. Günlük yaşamda ve iş ortamında kullanılabildiği gibi bir davete katılırken de bu tunikleri kullanarak şık bir kombin yapabilirsiniz.

Tesettürlü bayanların her daim tercihi olan tunikler her sezon yenilenen modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Ünlü tesettür markaları da mutlaka sezon koleksiyonlarında bu tuniklere yer vererek değişik tasarımlar ortaya koymaktadır.

Bu sene oldukça moda olan tunik modeli ise fularlı tunikler. Fularlı tunik modelleri farklı renkleri ve modelleri ile bayanların oldukça fazla dikkatini çekmektedir.

Günlük yaşam için uygun olan bu tunikler aslında dar paça bir pantolon ve topuklu ayakkabı ile tamamlandığında bir davete katılmak için oldukça şık bir kombin olmaktadır.

Fularlı tunik modellerine baktığımızda düz kesim tunik modelleri olduğu gibi asimetrik kesimde olan tunik modelleri de bulunmaktadır. Özellikle asimetrik kesim tunik modelleri dar paça pantolon ve topuklu ayakkabı ile tamamlandığında ve eşarp olarak yine tek renk şallardan biri tercih edildiğinde oldukça şık bir görüntü oluşturmakta.

Fularlı tunikler üzerinde bu senenin modası olan nakış işlemeleri de görmekteyiz. Ama bu tunikler zaten fular ile çok havalı durduğu için abartılı işlemeleri olan tunik modellerini tercih etmemelisiniz. Daha çok küçük detaylar eklenmiş tunik modelleri daha şık duracaktır.

Fularlı tunik modellerinde birçok farklı rengin olduğunu görmekteyiz. Ama bu senenin moda renkler olan saks mavisi ve turuncu tunikleri vitrinlerde daha çok göreceğiz.

İşte sizin için birbirinden farklı fularlı tunik modelleri ve kombinleri.

kaynak:http://www.yasemin.com

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.