FIRFIRLI GÖMLEK MODELLERİ


Fırfırlı-Gomlek

Bu senenin modası fırfırlı gömlek modelleri

2017 ilkbahar yaz modası ile bilgiler verdiğimiz daha önceki yazılarımızda bu senenin trendleri arasında fırfır detayların oldukça fazla kullanıldığını söylemiştik. Bugün sizlere fırfır detaylı farklı gömlek modellerini sunacağız.

Birçok marka koleksiyonunu bayanların beğenisine sundu. Ünlü giyim markaları koleksiyonlarını yayınlarken sezonun trendi olan parçalarda ortaya çıkmaya başladı.

Bu senenin trendleri arasında yer alan en önemli detaylardan biriside fırfır detaylar. Gömlek, elbise, bluz, tunik gibi farklı kıyafetler üzerinde kullanılan fırfır detaylar kıyafetlere farklı bir hava katmaktadır.

Gömleklere eklenen fırfır detaylar gömleklerin daha şık olmasını sağlamış. Kol, yaka ve gömleğin ön kısımlarında kullanılan fırfır detaylar gömleklerin şık bir duruş sergilemesini sağlamış.

Fırfırlı gömlekler klasik modeller olarak karşımıza çıktığı gibi spor modellerde de kullanılmış. Fırfırlı klasik bir gömleğinizi iş ortamında ve davetlere giderken rahatlıkla kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Fırfırlı spor tarzı bir gömleği ise günlük yaşamınızda kot pantolonunuz ile kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Genç tesettürlü bayanlar farklı markaların yeni sezon koleksiyonlarını inceleyerek kendilerine uygun olan bir model bulabilirler.

Fırfırlı gömlek modelleri şifon, kot ve ipek kumaşlarda oldukça fazla kullanılmış. Hepsinde ise fırfır farklı ve hoş durmuş.

2017 ilkbahar yaz modasının en çok kullanılan renklerinden birisi olan mavinin gömleklerde oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz. Mavi dışında pudra, beyaz, siyah gibi farklı renk tonları gömleklerde kullanılmış.

Fırfırlı gömlek modellerinde dikkat çeken bir diğer detay ise çizgili gömleklerin oldukça fazla kullanılmış olması. Bu senenin bir diğer trendi çizgili kıyafetler fırfır ile birleşerek oldukça hoş ve havalı bir görüntü oluşturmuş.

İşte sizin için farklı fırfırlı gömlek modelleri.

Kaynak:https://tr.pinterest.com/

 

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.