Feradje 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu


Feradje-2015-2016-Koleksiyonu

Feradje-2015-2016-Koleksiyonu1-1024x512


Feradje 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu oldukça şık ve zarif tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. Feradje bu yılki tasarımlarında oldukça zarif tasarımlarına yer vermiştir. Feradje tasarımlarında ön plana çıkan model olarak Fringe kap çok zarif bir tasarımdır. Fringe kap kendini gösteren model olarak beyaz ile iyi bir kombin oluşturmaktadır. Fringe kap kendini zarif hisseden bayanların vazgeçilmezleri arasında olacaktır.  Kürk kabanda oldukça güzel bir model olarak karşımıza çıkıyor. Feradje bu kışın sıcak geçmesi için tasarladığı kabanlarda da oldukça iddialı bu modelin vitrinlerde fringe kap modeli ile birlikte oldukça fazla kalacağa benziyor.

Feradje 2015 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu siz kullanıcılara bir kısmını sitemizde beğenilere sunuyoruz.

Bir önceki yazımız olan Armine 2016 Sonbahar Kış Kaban Manto Modelleri başlıklı makalemizde Armine Sonbahar Kış Kaban Manto Modelleri ve Yeni Sezon Armine Kaban Manto Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.