Evitare Eşarp Modelleri


Mavili Evitare Eşarp Modelleri
Mavili Evitare Eşarp Modelleri

Şık Evitare Eşarp Modelleri
Şık Evitare Eşarp Modelleri

Son dönemlere damgasını vuran markalardan birisi de Evitare markasıdır. Tesettür giyimin sembollerinden olan eşarp markası olan Evitare son dönemlerde oldukça rağbet görmektedir. 2014 yılına damgasına vuran bu modelleri bir de yakından inceleyelim.

Evitare eşarp modelleri oldukça güzel modellerdir. Kendine has bir tarzı olan bu eşarp modelleri 2014 yılında ön plana çıkacak gibi duruyor. Desenli Evitare eşarp modelleri bu yıla damgasını vurmuştur. İstanbul manzarası desenli, geometrik şekilli desenler, çiçekli desenler bu sene ön plana çıkan modeller arasındadır. Ve bu eşarp modelleri birbirinden renkli modeller olup yaz ayları için oldukça uygundur. Diğer bir yandan da anlamsız şekiller içeren eşarp modelleri de bulunmaktadır. Bu eşarplar ise çok farklı modellerdir. Değişik bir tarz yapmak isteyen hanımlar için bu tarz eşarpları önerebilirim. Sade eşarp modelleri genelde iki renkli eşarp modellerinden oluşmaktadır. Siyah ve beyaz sade eşarp modellerini günlük hayatta kolaylıkla kullanabilirsiniz ve aynı zamanda da bu eşarp modelleri renksiz olduğu için her kıyafetiniz ile uyumlu olacaktır. Yaz ayları içinde renkli eşarp modellerini tavsiye edebilirim.

Daha canlı daha enerjik olmanız için yazlık Evitare eşarp modelleri arasından tercih edebilirsiniz.

 

 

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.