Esra Tekbir 2014 Yaz Koleksiyonu


Sarı Esra Tekbir 2014 Yaz Koleksiyonu
Sarı Esra Tekbir 2014 Yaz Koleksiyonu

Sarı Esra Tekbir 2014 Yaz Koleksiyonu
Sarı Esra Tekbir 2014 Yaz Koleksiyonu

Yaz aylarının sıcak havaları tesettürlü bayanlar için en büyük zorluklardan birisi anlamına gelmektedir. Bu yüzden de doğru tercihlerde bulunarak bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak oldukça büyük bir önem kazanır. Hal böyle olunca da başarılı markalar tarafından piyasaya sürülen kombinleri yakından takip etmek gerekmektedir. Esra Tekbir kombin konusunda oldukça başarılı bir marka olarak bu alanda öncülerden birisidir. Her sene son derece kombinler ile bayanların karşısına geçen ve büyük beğeni kazanan marka bu sene içinde yaz ayları için oldukça ideal kombinler yapmışa benziyor.

Esra Tekbir 2014 yaz koleksiyonu içinde herkesin beklediğini aksine bolca koyu tonlarda kombinler mevcuttur. Özellikle siyah gömlek ve siyah ağırlıklı etek modellerinin bir arada kullanıldığı kombinlerde büyük bir şıklıktan söz etmek mümkün gibi görünüyor. Bu modellerde etek üzerine çeşit çeşit canlı renkler kullanılıyor ve böylece kombinin biraz daha hareket kazanması sağlanıyor. Eteğin üzerindeki renklerle doğru orantılı olarak eşarpta da aynı renkleri kullanarak uyum yakalamak ve zarif, şık bir görüntüye ulaşmak mümkün olabiliyor.

Esra Tekbir 2014 yaz koleksiyonu eğer yaz aylarında koyu tonları giymek istemiyorsanız sizler içinde açık renkli kombinler bulunuyor. Bu kombinler arasında en çok dikkat çeken ise beyaz gömlek ve siyah beyaz çizgili etek kombini oluyor. Bu kombinler son derece şık bir görüntü veriyor ayrıca dikey çizgiler sayesinde daha uzun boylu gibi görünmeniz de sağlanıyor. Eşarp konusunda ise gene etekte olduğu gibi çizgili modellere yönelmek daha doğru olacaktır.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.