EŞARP YÜZÜKLERİ


Esarp-Yuzukleri

Eşarp yüzüğü modası

Tesettür giyimin en önemli parçası olan eşarplar ve şallarda her sezon yeni modeller karşımıza çıkmaktadır. Değişen eşarp/şal modasına birde bağlama şekilleri ve kullanılan aksesuarlarda eklenmektedir.

Esarp-Yuzukleri

Eşarp ve şallarda farklı bağlama şekilleri bulunmaktadır. Bayanlar kendi tarzlarına ve yaşlarına uygun olan bağlama şeklini tercih edebilirler. Bunun yanında özel günler içinde e farklı eşarp/şal bağlama şekilleri kullanılmaktadır.

Bağlama şekilleri dışında eşarplara ve şallara eklenen aksesuarlarda tesettür giyime ayrı bir güzellik katmaktadır. Her yaştan bayanın kullanabileceği eşarp yüzükleri de bu sene oldukça dikkat çekmektedir.


Tesettür giyinen bayanlar içinde şıklıklarını gösterecek ve kıyafetleri ile uyum içerisinde olacak takılar bulunmaktadır. Bunların başında da bu sene en çok kullanılacak olan eşarp yüzükleri gelmektedir.

Her yaştan bayanın zevkine hitap edecek modeller bulunsa da daha çok orta yaş üstündeki bayanların kullandığı bu yüzükler oldukça şık ve zarif görünmenizi sağlar.

Özel bir davete veya düğüne giderken kıyafetleriniz ile uyum içerisinde olacak olan eşarbınıza veya şalınıza takacağınız bu yüzükler sizi daha şık gösterecektir.

Eşarp yüzüklerine baktığımızda ise farklı modellerin olduğunu görmekteyiz. Daha çok taşlar ile süslenmiş bu yüzükler içerisinde abartılı modeller olsa da sadeliği seven bayanlar için de alternatifler bulunmaktadır.

Bu sene oldukça moda olan eşarp yüzüklerinden mutlaka bir tane almalı ve aksesuarlarınız içerisinde bulundurmalısınız. İşte sizin için farklı eşarp yüzüklerinden birkaç model.

kaynak:http://www.yasemin.com

Bir önceki yazımız olan 2017 TESETTÜR BİNDALLI MODELLERİ başlıklı makalemizde 2017 tesettür bindallı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.