Eşarp Bağlama Modelleri


1x1.trans
Bej Zehrace Kapşonlu Türban Modelleri

Zarif-Eşarp-Bağlama-Modelleri
Zarif Eşarp Bağlama Modelleri

Tesettür giyimin en önemli parçası olarak eşarpları söylemek yanlış olmayacaktır. Sonuç olarak tesettür giyimin temelini oluşturan eşarp olmazsa olmaz öğelerin başında yer alıyor. Bu yüzdende tesettürlü bir bayanın dış görüntüsünün büyük bir bölümünü de eşarplar oluşturuyor. Eşarp konusunda farklılık yaratmak ve sıradan görüntünün dışına çıkmak isteyenler için eşarp modelinde değişikliğe gitmek kadar eşarbınızı bağlama şeklinizde değişiklik yaparak da farklılık yaratabilirsiniz. Bu noktada son derece başarılı işlemler gerçekleştirilebilir ve birkaç denemeden sonra kendiniz için son derece güzel bir bağlama modeli bulabilirsiniz.


Eşarp bağlama modelleri arasında en çok kullanılan ve bilinen, klasik eşarp bağlama modelidir. Geniş bir bayan kitlesi tarafında da tercih edilen bu bağlama şekli alışıldık görüntünün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Eğer bu görüntü sizin hoşunuza gidiyor ve bundan memnunsanız herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek olmadığını söylemeliyiz. Fakat daha farklı bir görüntüye ulaşmak ve sıradanlıktan kurtularak daha değişik bir bağlama şekli arıyorsanız eşarbınızı yandan bağlayabilirsiniz. Klasik modelin yanı sıra yandan bağlanan eşarplar çok daha güzel bir görüntünün ortaya çıkmasını ve size farklı bir hava katılmasını sağlayacaktır.

Eşarp bağlama modelleri içinde özellikle genç neslin tercihi olan eşarbı bluzun içine sokarak bağlama yöntemi hem daha modern bir görüntü sağlarken hem de şıklık noktasında daha başarılı sonuçlar alınmasını sağlayacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Eşarp Modelleri ve Kombin Önerileri başlıklı makalemizde Yeni Eşarplar, Yeni Moda Eşarplar ve Yeni Sezon Eşarplar hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*