En İyi Hırka Markaları


Vero Moda Desenli Hırka Modeli
Vero Moda Desenli Hırka Modeli

Bayanların kombinlerinde farklılık yaratabilmek adına sıklıkla tercih ettiği hırkalar, sönük bir kombini dahi bambaşka hale getirebiliyor. Bunun içinde kaliteli ürünleri, doğru markaları seçebilmek gerekiyor. Aksi halde yanlış tercihler kombini güzelleştirmek yerine daha da olumsuz etkileyecektir. Bu yüzden marka seçiminde biraz olsun dikkatli olmakta fayda var.

Vero Moda: Bayanların alışveriş yapacakları zaman sıklıkla uğradığı bir marka olan Vero Moda, hırkalar konusunda da oldukça başarılı. Ürün çeşitliliğinin geniş olması sizler için büyük avantaj sağlıyor. Özellikle bu sene desenli hırkaların popüler olacağını düşünürken, markanın desenli modellerine göz gezdirmenizi tavsiy ediyoruz. Birçok modelde kullanılan V yaka detayı, normalden daha şık bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Ayrıca renk skalasının da geniş olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

İpekyol: Bayan giyimin güçlü isimlerinden birisi olan İpekyol, kendine has bir tarza sahip. Ağırlıklı olarak çalışan bayanların ilk tercihi olan İpekyol, klasik tarzı sayesinde hemen her ürününü iş hayatında kullanabilmenizi sağlıyor. Şu sıralar uzun hırkalarıyla beğeni toplayan marka, ekose desenli ürünleriyle de gündelik yaşam için güzel alternatifler sunuyor. Eğer ki şu sıralar hırka almayı planlıyorsanız İpekyol çok doğru bir adres olacaktır.


adL: Birçok bayan için alışveriş esnasında mutlaka ama mutlaka göz gezdirmesi gereken ürün grubu adL’nin ürettiği modellerdir diyebiliriz. Bayanlar arasında çok popüler olan marka, salaş ürünleriyle gündelik yaşama, klasik tarzdaki modelleriyle de iş dünyasına hitap etmeyi başarıyor. Özellikle de kısa formda, klasik kesim saks mavisi hırkalar çalışan bayanların çok hoşuna gidecektir diye düşünüyoruz.

Faik Sönmez: Hemen hepimizde kilo problemi oluyor. Belli dönemler kilo alıyoruz ve bu dönemlerde alışveriş yapmak tam anlamıyla bir ızdırap. Bu gibi anlarda imdadımıza yetişen Faik Sönmez, büyük beden ürünleriyle herkese hitap etmeyi başarıyor. Eğer ki sizlerde kilo problemi yaşanlardansanız desenli Faik Sönmez hırkalarına göz gezdirmelisiniz. Bunun haricinde çizgili ürünlerin de göz ardı edilmemesi gerektiğini söyleyebiliriz. Biraz önce de belirttiğimiz gibi kilo probleminiz varsa Faik Sönmez ürünlerini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Beymen: Kalite pahalıdır. Ucuz fiyattan gerçekten kaliteli ürün bulmak neredeyse imkansıza yakınken, etiketinde yazan fiyatı ödemeyi göze aldığınız takdirde Beymen’nin hırkaları tam manasıyla kaliteyi size sunabiliyor. Şu sıralar Beymen ürünleri sokak modasına da hükmetmeye başlamışken, uzun hırkaların çok tercih edildiğini söylemek gerekiyor. Düz beyaz uzun hırkalara alternatif olarak desenli ürünlerde yazdan kalma bir görüntü elde etmenizi sağlayacak.

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Salaş Hırka Modelleri başlıklı makalemizde Hırka ve Salaş Hırka hakkında bilgiler verilmektedir.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.