En Güzel Tesettür Elbise Renkleri


Zümrüt Yeşili Tesettür Elbise Modeli
Zümrüt Yeşili Tesettür Elbise Modeli

Mürdüm Tesettür Elbise Modeli
Mürdüm Tesettür Elbise Modeli

Tesettür giyimde en önemli ürünler elbiseler dersek çokta yanlış bir şey söylemiş olmayız sanırım. Hemen her tesettürlü bayan için özel olan elbiseler konusunda karar verirken en fazla zorlanılan konu elbisenin rengi oluyor. Bu noktada da sizlere trend tesettür elbise renklerinden söz etmek istiyoruz.

Beyaz/Ekru Tesettür Elbise: Kişisel olarak benim en çok beğendiğim elbise renkleridir beyaz ve ekru. Son derece sade bir yapıya sahip olan bu renkler göz yormayan şıklık için ideal tercihler. Hal böyle olunca da birçok kişinin dikkatini çekiyor. Bir de dantel detaylarıyla pekiştirildiğinde ortaya eşsiz bir şıklık çıkıyor diyebiliriz.

Yeşil Tesettür Elbise: Tesettürlü bayanların gece davetlerinde sıklıkla tercih ettiği renklerden birisi olan yeşilin, özellikle koyu tonları size asil bir görüntü kazandırırken şıklığı da beraberinde getiriyor. Yeşil tesettür elbiselerde tavsiyemiz üzerinde herhangi bir detay ya da desen bulunmayan düz modellerden yana olacak. Böylece zarif ve şık bir görüntü elde etmeniz çok daha kolay olacaktır.

Siyah Tesettür Elbise: Söz konusu elbiseler olduğunda hiç bir şekilde siyahı göz ardı edemeyiz. Siyahın sade fakat bir o kadar da şık görüntüsü üzerine altın sarısı detaylar eklendiğinde çok daha iddialı sonuçların çıkmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra kaliteli görüntü istiyorsanız aksesuarlı siyah elbiselere yönelebilirsiniz.

Mürdüm/Pembe/Fulya Tesettür Elbise: Elbiselerde canlı renkler size daha çok hitap ediyorsa mürdüm, pembe ve fuşya renkli ürünlere göz gezdirmekte fayda var. Bu renkler bulunduğunuz ortamda dikkatin izin üzerinizde yoğunlaşmasını sağlayacağı için kendine güvenen bayanlara ilk tavsiyemiz konumunda.

About Tesettür Kıyafetler
Tesettür kıyafet modellerini araştırıp severek önünüze getiriyorum. Kombin yapacağınız en güzel örnekleri bulup buluşturuyorum hanımlar. Paylaştıklarımı seviyorsanız? beğenir veya sosyal medyada paylaşırsanız mutlu olurum.

2 Comments on En Güzel Tesettür Elbise Renkleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.